Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Opinie na temat hekko.pl


11 replies to this topic
  • Please log in to reply
proboszcz

    Użytkownik

  • 84 posts
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Posted 01 August 2014 - 17:40

#1
Witam, mam pytanie do was jakie macie zdanie na temat firmy hostingowej hekko.pl I jaki hosting byscie polecali wykupic. Na nim mialoby sie miescic strona portfolio i jedna strona dla klient z demem szablonu, itp. A moe znacie cos innego bardziej wydajnego?
  • 0

kontownik

    Nowy użytkownik

  • 33 posts
    • Czas spędzony online: 58m 57s
2
Neutralna

Posted 03 August 2014 - 14:18

#2

Wydajnościowo hekko ostatnio trochę niedomaga. Zobacz sobie netdc- od dłuższego czasu korzystam i polecam:

https://www.netdc.pl/serwery-www


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 posts
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Posted 12 August 2014 - 08:08

#3

kontownik - rozumiem że spamujesz na rzecz netdc, ale czy właściciel nakazywał ci pomawiać inne usług z których zapewne nigdy w życiu nie korzystałeś? Bo siedzę na Hekko od lat i nie zauważyłem żeby nie domagał!


  • 0

proboszcz

    Użytkownik

  • 84 posts
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Posted 12 August 2014 - 14:28

#4

Czyli uważasz @up, że hekko jest dobry hostingem dla portfolio? 
http://www.hekko.pl/hosting_www.html , który najlepiej wybrać waszym zdaniem? Czy easypack+ starczy na portfolio? w którym będą dodawane tylko i wyłącznie projekty do galeri, a reszta już zostaje bez zmian. 


Edited by proboszcz, 12 August 2014 - 14:31 .

  • 0

kontownik

    Nowy użytkownik

  • 33 posts
    • Czas spędzony online: 58m 57s
2
Neutralna

Posted 13 August 2014 - 22:44

#5

kontownik - rozumiem że spamujesz na rzecz netdc, ale czy właściciel nakazywał ci pomawiać inne usług z których zapewne nigdy w życiu nie korzystałeś? Bo siedzę na Hekko od lat i nie zauważyłem żeby nie domagał!

 

Po pierwsze to nikt nigdy nie prosił mnie o żadną kryptoreklamę, a forum dyskusyjne służy do tego, żeby móc swobodnie wyrażać swoje zdanie. Netdc owszem polecam i to nawet często wyłącznie z jednej przyczyny- jestem z nich mega zadowolony i jeśli ktoś podpytuje o temat hostingu to się wypowiadam (tymbardziej, że przerobiłem ich już dość sporo).

 

Odnosząc się do samego hekko- usługi mieli dobre podobnie jak BH, ale niestety jak się robi masówkę to trzeba uważać, żeby nie przeciążać. Może to ja akurat trafiłem na kiepski serwer (pech), może tak jest normalnie.... Prawda pewnie leży gdzieś pośrodku, ale u mnie ta firma straciła w oczach i to sporo, m.in za to, że jak ktoś jest niezadowolony to zamiast być lepiej traktowany dostaje po głowie.


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 posts
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Posted 27 August 2014 - 14:54

#6

To może podaj publicznie jakie miałeś konto to zapytamy adminów Hekko czy faktycznie istniało?
Poza tym widziałem, że na innych forach pomawiasz też inne firmy.

A co pytania autora - na stronę wizytówkę to wystarczy nawet konto za 44 zeta. Masz tam 20 GB transferu.

Zwykła firmówka w życiu tego nie zje.


  • 0

marian87h

    Nowy użytkownik

  • 1 posts
    • Czas spędzony online: 3m 8s
0
Neutralna

Posted 06 November 2014 - 10:14

#7

Hej forumowicze. Czy jest tu ktoś kto korzysta z hekko.pl?? Chciałem się tam zarejestrować, jednak wolę zasięgnać opini. (...) Warto się rejestrować? Hmmm, mam problem, bo nigdzie nie mogę znaleźć opini na temat rejestracji domen, czy ten progmam to umożliwia ?? Help ! ;/


Edited by zonic, 12 November 2014 - 16:56 .
Wycięty link

  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 posts
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Posted 12 November 2014 - 16:36

#8

Jaki program? Jaka rejestracja domen? To pisze jakiś automat?Tak, mam u nich serwery od lat i jest ok. Chyba najstabilniejsza polska firma z tego segmentu cenowego.


  • 0

bjacek
0
Neutralna
  • LocationPoznań

Posted 26 September 2015 - 22:14

#9

W taniej opcji domena w ovh i hosting w hekko uciągną spokojnie małą stronę firmową.


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 posts
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Posted 29 September 2015 - 15:32

#10

U nich masz przecież całkowicie za darmo domenę do konta hostingowego. Nie widziałem żeby ktoś proponował za podobne pieniądze coś zbliżonego.


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 posts
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Posted 29 April 2016 - 19:12

#11

Większość pewnie słyszała co w trawie piszczy, ale warto wspomnieć że pojawił się nowy podmiot H88 SA, w którego skład wchodzi hekko, superhost i ogicom.

http://blog.hekko.pl...eniu-w-h88-s-a/

Komu przyniesie korzyści, poza byłym właścicielem hekko (zakładam, że opylił biznes i wyjeżdża w bieszczady ; ), a kto na tym wyjdzie jak na mydle, zobaczymy.

Po perturbacjach z 2BE, rynek hostingowy w 2016r przypomina film akcji B)


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 posts
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Posted 11 May 2016 - 15:24

#12

Nie widzę żadnych zmian - zdaje się, że nawet odpowiadają dokładnie te same osoby na pytania supportu.

Działanie serwera - dokładnie takie samo. Ktoś zauważył w swoim przypadku jakiekolwiek  zmiany?


  • 0





Podone tematy Collapse

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users