Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wybor banku?


29 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
proboszcz

    Użytkownik

  • 84 postów
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Napisano 05 sierpnia 2014 - 13:52

#1
Witam wszystkich, ostatnio siedze i szukam bez rezultatu banku w ktorym bym mogl zalozyc swoje konto. Myslalem nad Mbankiem, szukam takiego konta ktorego za prowadzenie konta i za karte nie trzeba placic nie wiadomo jaka kwote.
  • 1

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 05 sierpnia 2014 - 14:07

#2

Witam wszystkich, ostatnio siedze i szukam bez rezultatu banku w ktorym bym mogl zalozyc swoje konto. Myslalem nad Mbankiem, szukam takiego konta ktorego za prowadzenie konta i za karte nie trzeba placic nie wiadomo jaka kwote.

Dawny Alior Sync, teraz T-Mobile jest ok.

Utrzymanie konta jest całkowicie darmowe (nie płacisz ani za kartę, ani za samo konto, a przynajmniej ja tak mam).

Nie wiem jak jest teraz z wpłatami. Ja je robie we wpłatomatach też za darmo.

 


  • 0

proboszcz

    Użytkownik

  • 84 postów
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Napisano 05 sierpnia 2014 - 14:48

#3
Zovacze czy u mnie w miescie takie cos jest. Bo niedaleko Torunia mieszkam wiec powinno byc.W sumie konta az tak nie potrzebuje, ale nie bede klientowi mowil wyslij mi pieniadze na adres. A gdy juz przy tym jestesmy, zonic bierzesz zaliczki przed zrobieniem projektu? Jesli tak to jaka kwote albo ile procent od kwoty zamowienia.
  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 05 sierpnia 2014 - 14:54

#4

Zovacze czy u mnie w miescie takie cos jest. Bo niedaleko Torunia mieszkam wiec powinno byc.W sumie konta az tak nie potrzebuje, ale nie bede klientowi mowil wyslij mi pieniadze na adres. A gdy juz przy tym jestesmy, zonic bierzesz zaliczki przed zrobieniem projektu? Jesli tak to jaka kwote albo ile procent od kwoty zamowienia.

Już nie pracuję jako freelancer, tylko na etacie. 

Dawniej raczej nie brałem zaliczek. Sensowna umowa wystarczała. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby ktoś mnie chciał wyciulać )


  • 0

wolfdz

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 252 postów
    • Czas spędzony online: 10d 19m 41s
14
Dobra
  • LocationKraśnik

Napisano 05 sierpnia 2014 - 15:00

#5

Równie dobrze możesz na chwile obecna mieć konto PayPal a gdy znajdziesz jakiś bank, który jest blisko Ciebie i nie chce Cie wycyckać to wtedy możesz założyć konto, powiązać je z kontem PayPal i gitara.


  • 0

Michał

    Stary wyjadacz

  • 301 postów
    • Czas spędzony online: 16d 7h 11m 3s
95
Znakomita!

Napisano 05 sierpnia 2014 - 17:10

#6

Ja bym polecił mBank.

Nie chciałbym argumentować z racji że bank wybierałem dość dawno, pewnie wiele się zmieniło, ale osobiście nie płacę za kartę i prowadzenie konta, a hajs jest oprocentowany.

 

Może włączmy ankietę dla tego tematu? :)


  • 0

proboszcz

    Użytkownik

  • 84 postów
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Napisano 05 sierpnia 2014 - 17:50

#7
Tez wlasnie zastanawiam nad mBankiem, chodzi mi.juz o konkretne konto z karta i oprocentowaniem. Jak wstedy ulozyc sensowna umowe zeby nikt nie oszukal. Nie chciqlbym tez tracic czasu na ludzi ktorzy zamowia a potem odmowia a projekt bylby juz prawie gotowy. Mozna podczepic ankiete mysle ze duzo ludzi szuka odpowiedz na ten temat. Trzeba go rozwinac. Dzieki za odpowiedz czekam na dalsze informacje o waszych kontach gdziw macie i jak sie spisuja.
  • 0

TomaszEM

    Nowy użytkownik

  • 33 postów
    • Czas spędzony online: 9h 30m 52s
4
Neutralna

Napisano 05 sierpnia 2014 - 19:57

#8

Jeśli osobiste konto to zdecydowanie mBank - głównie za to, że:

 

- chyba ani razu nie zdarzyło mi się, żeby system się wysypał

- masę fajnych promocji

- i różne takie głupotki, które poprawiają wygodę użytkowania :)


  • 0

proboszcz

    Użytkownik

  • 84 postów
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Napisano 06 sierpnia 2014 - 10:13

#9
Tez tak mysle nad mBankiem, dzis przeczytam dokladnie ich oferte.
  • 0

TomaszEM

    Nowy użytkownik

  • 33 postów
    • Czas spędzony online: 9h 30m 52s
4
Neutralna

Napisano 06 sierpnia 2014 - 10:30

#10

Tylko weź sobie jeszcze pod uwagę to, że jak założysz u nich konto to będą Cię zasypywać setką innych ofert - OC, ubezpieczenia, kredyt i tak dalej. Ale tak to jest chyba w każdym większym banku. ;)


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 06 sierpnia 2014 - 11:41

#11

W T-Mobile jakieś 500 zł można dostać za przejście do nich. Polecam się zapoznać. Ja nie narzekam, chociaż doszedłem tam za czasów Sync


  • 0

Michał

    Stary wyjadacz

  • 301 postów
    • Czas spędzony online: 16d 7h 11m 3s
95
Znakomita!

Napisano 06 sierpnia 2014 - 11:50

#12

Tylko weź sobie jeszcze pod uwagę to, że jak założysz u nich konto to będą Cię zasypywać setką innych ofert - OC, ubezpieczenia, kredyt i tak dalej. Ale tak to jest chyba w każdym większym banku. ;)

Takie informacje wysyłane są raz w miesiącu, i są dołączane do 'elektronicznego zestawienia operacji' za dany miesiąc, gdzie w emailu najpierw czytasz konkret, a dopiero później jest krótka notka o aktualnych promocjach. ;)


  • 0

wolfdz

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 252 postów
    • Czas spędzony online: 10d 19m 41s
14
Dobra
  • LocationKraśnik

Napisano 06 sierpnia 2014 - 11:55

#13

No jeszcze jakieś dwa miesiące i też powoli będzie trzeba o tym myśleć. Bo konta dla niepełnoletnich z ograniczeniami mnie nie interesują  a zbytnio nie bawię się w te banki i nie wiem jaką politykę prowadzą. Znajomy również poleca mBank bo ma przelewy, wypłaty i prowadzenie konta za 0 zł co jest dość wygodne.


  • 0

TomaszEM

    Nowy użytkownik

  • 33 postów
    • Czas spędzony online: 9h 30m 52s
4
Neutralna

Napisano 06 sierpnia 2014 - 12:20

#14

Takie informacje wysyłane są raz w miesiącu, i są dołączane do 'elektronicznego zestawienia operacji' za dany miesiąc, gdzie w emailu najpierw czytasz konkret, a dopiero później jest krótka notka o aktualnych promocjach. ;)

 

A to tak, ale bardziej chodziło mi o ciągłe telefony z zapytaniami czy aby nie chciałbym sobie dołożyć do konta jakieś dodatkowej usługi. ;)


  • 0

Michał

    Stary wyjadacz

  • 301 postów
    • Czas spędzony online: 16d 7h 11m 3s
95
Znakomita!

Napisano 06 sierpnia 2014 - 13:09

#15

@up heh- a do mnie jeszcze ani razu nie dzwonili.  :)


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 06 sierpnia 2014 - 18:19

#16

Właśnie doczytałem, że za polecenie konta w T-Mobile mogę dostać 50 zł :) Jak ktoś się zdecyduje na darmowe konto w T-mobile niech wali do mnie :P Stawiam pizzę za to :)


  • 0

proboszcz

    Użytkownik

  • 84 postów
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Napisano 06 sierpnia 2014 - 20:14

#17
Widze ze sposobal sie temat, tez jestem za mbankiem, chyba najkorzystniejsza oferta. Zonic 500 zlotych to kuszace ale u mnie raczej tej oferty co u aCiebie nie mam. Wiele ludzi poleca mbank jako tez pierwsze konto. Zonic na pizze to ja moge przyjechac do ciebie xd daleko nie mam xd
  • 0

proboszcz

    Użytkownik

  • 84 postów
    • Czas spędzony online: 1d 22h 43m 11s
0
Neutralna
  • LocationŚwiecie

Napisano 10 sierpnia 2014 - 12:06

#18
Ostatecznie wybralem mBank, konto dla mlodych. Najbardziej przypasowala mi ta oferta. Teraz tylko doczekac sie kuriera, umowy, karty i kasy na koncie.
  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 10 sierpnia 2014 - 14:47

#19

Ostatecznie wybralem mBank, konto dla mlodych. Najbardziej przypasowala mi ta oferta. Teraz tylko doczekac sie kuriera, umowy, karty i kasy na koncie.

Ja konto w Sync założyłem w 3 minuty przez neta ;p Żadnych kurierów i papierów :)


  • 0

Renia

    Nowy użytkownik

  • 22 postów
    • Czas spędzony online: 2h 34m 30s
2
Neutralna

Napisano 24 sierpnia 2014 - 10:44

#20

Ja mogę polecić ci eurobank bądź Credi Agrikole, bardziej Eurobank, bo już korzystam z tego banku ładnych parę lat. 

 

Nie ma problemów, niskie opłaty za prowadzenie konta i tokena, bezpłatne wypłaty z bankomatów, intuicyjna obsługa konta.


  • 0

Nieruchomości Racibórz  *********  Modify.net.pl tworzymy przemyślane wnętrza






Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych