Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Szukam taniego VPS pod kilka stron

tani vps vps hosting

23 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
ernest
6
Neutralna

Napisano 15 maja 2013 - 20:20

#1

Szukam taniego VPS, do 300 zł rocznie.
Chciałbym postawić na nim do 5 stron. Jakieś Joomle, coś z Rubym itd. Do tego jakiś intuicyjny panel.

Coś polecacie?


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 18 maja 2013 - 15:49

#2

Hmmm. Ja miałem do czynienia z biznes-host.pl i było naprawdę ok. Nigdzie indziej VPS nie testowałem.


  • 0

pectore
0
Neutralna

Napisano 12 lipca 2013 - 11:02

#3

Szczerze Ci polecam gamepol.pl serwery VPS tanie, administrator czesto schodzi z ceny z 29 zl na 22.99 ! trzeba z nim dobrze porozmawiac

 

Pozdrawiam, lokalizacja ATMAN, Warszawa


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 12 lipca 2013 - 11:55

#4

Szczerze Ci polecam gamepol.pl serwery VPS tanie, administrator czesto schodzi z ceny z 29 zl na 22.99 ! trzeba z nim dobrze porozmawiac

 

Pozdrawiam, lokalizacja ATMAN, Warszawa

Brak jakichkolwiek danych firmy. Hosting określiłbym mianem niepewnego.


  • 0

kura_tor
0
Neutralna

Napisano 21 lipca 2013 - 14:22

#5

Brak jakichkolwiek danych firmy. Hosting określiłbym mianem niepewnego.

Jeśli szukasz czegoś pewnego i w Polsce, to może sprawdź homeclouda? Jak poprzesuwasz suwaki w dół to możesz mieć VPS za jakieś 30 zeta miesięcznie, więc mieści się w Twoich wymaganiach. Ja mam tam trochę droższe konto, ale też potrzeby mam większe. Zobacz sobie:
https://homecloud.pl...d/cloud-server/


  • 0

kabula

    Nowy użytkownik

  • 46 postów
    • Czas spędzony online: 39s
3
Neutralna

Napisano 12 września 2013 - 14:14

#6

307 zł brutto dokładnei - http://www.hekko.pl/serwery_vps.html

Jaki ruch mają te serwisy, że chcesz stawiać na vpsa? Bo rozumiem, że duży?

Przeanalizuj czy nie wystarczy ci zwykły hosting...


  • 0

konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 03 października 2013 - 07:56

#7

A czy na pewno potrzebny Ci VPS? Nie lepiej wybrać jakieś sensowne konto www? W końcu pod 5 stronami to bez problemu pociągnie - no chyba, że będziesz tam dłubał jakieś dodatkowe rzeczy. 


  • 0

frytka

    Nowy użytkownik

  • 12 postów
    • Czas spędzony online: 12m 44s
-7
Neutralna

Napisano 08 sierpnia 2014 - 16:44

#8

Na Fiehost masz opcję przetestowania vpsa za darmo, a kosztuje mało, więc radzę zacząć od nich.
Mam u nich wyłącznie normalne konto dzielone, ale żadne problemy się nie pojawiają. Mają dobrego admina, łatwo o pomoc, wszystko działa super.
ALe najlepiej spróbuj sam.


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 27 sierpnia 2014 - 14:57

#9

Ale vpsa to bardziej powinno się dobierać pod względem jakości i pewności marki.

To najważniejsze. Cena również ma znaczenie, ale chyba jednak powinna być drugoplanowa.

Chcąc kupić poważnego vpsa każdy będzie w stanie wyłożyć kilka złotych za kilka dni testu.


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 30 sierpnia 2014 - 23:55

#10

Szczerze mówiąc to bym postawił na firmę której główną usługą są VPSy, nie dodatkiem do shared hostingu.

Bodaj vipower zmieści się w budżecie, a parametry najniższej maszyny są dużo wyższe niż droższe oferty innych dostawców.

Pytanie tylko czy faktycznie dają rurę 100mbit w tej cenie, bo jeśli to nie ściema to brałbym od ręki.

 

W B-H zależy na jaką fizyczną maszynę się trafi. Tam mają spory przerób, toteż na początek nie radziłbym pchać się w płacenie za rok z góry.

Aczkolwiek rok z góry zawsze taniej wychodzi u większości operatorów.


  • 0

Ultimahost

    Nowy użytkownik

  • 2 postów
    • Czas spędzony online: 1h 3m 39s
0
Neutralna

Napisano 09 września 2014 - 10:48

#11

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Webh.pl. Do dużej ilości serwisów i bardziej skomplikowanych usług idealnie nadadzą się nasze serwery VPS wyposażone w superszybkie dyski PCI-E. Zachęcam do przetestowania naszych usług bezpłatnie i niezobowiązująco przez 7 dni.

 

Serwery VPS LINUX


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 09 września 2014 - 14:59

#12

zimistrz - a ja bym postawił na taką, którą siedzi w branży od dawna i ogólnie ma pozytywne opinie. To że ktoś zajmuje się samymi vpsami wcale nie oznacza, że usługa od razu będzie bardzo wysokiej jakości.


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 09 września 2014 - 21:23

#13

zimistrz - a ja bym postawił na taką, którą siedzi w branży od dawna i ogólnie ma pozytywne opinie. To że ktoś zajmuje się samymi vpsami wcale nie oznacza, że usługa od razu będzie bardzo wysokiej jakości.

 

Wstyd wspominać o takich truizmach ;)

 

Skoro jednak, to ile z definicji powinno trwać "od dawna w branży" ? Bo jeśli odwołujesz się wyłącznie do marek które wymieniłem, vipower istnieje dłużej.


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 10 września 2014 - 15:15

#14

Jeśli firma istnieje kilka lat na rynku, ma dobre opinie to można jej wierzyć. Nie sugerowałem wybierania usługi na zasadzie - ten jest o pół roku dłużej na rynku. Po prostu odradzam korzystania z usług świeżynek, bo to całkowicie mija się z celem.


  • 0

Ultimahost

    Nowy użytkownik

  • 2 postów
    • Czas spędzony online: 1h 3m 39s
0
Neutralna

Napisano 23 września 2014 - 13:22

#15

Przy zamawianiu jakiejkolwiek usługi sugeruje zapoznać się wcześniej z informacjami na temat firmy. To jak długo działa firma na rynku może być dla nas jakimś wyznacznikiem stabilności - przy słabej klienci rezygnują przez co firma nie jest rentowna, a takie są szybko zamykane. Dodatkowo ważną rolę odgrywają opinie w internecie, ale niektóre również należy traktować z przymrużeniem oka. Myślę, że dodatkowym i ważnym wyznacznikiem dla nas może być też to czy firma oferuje okres testowy na swoje usługi. Dobrze działająca firma nie wstydzi się swoich usług i zazwyczaj oferuje taki test bez problemu.


  • 0

RafoX

    Nowy użytkownik

  • 20 postów
    • Czas spędzony online: 2h 54m 30s
5
Neutralna

Napisano 26 września 2014 - 08:00

#16

śmiało możesz brać vpsa z https://www.netdc.pl/serwery-vps będziesz zadowolony serwery są bezawaryjne a wsparcie techniczne szybkie :)


  • 0

UnitraFan.pl - Z miłości do sprzętu Unitra

Moje projekty wspiera firma NetDC.pl stabilne serwery VPS. Tanie serwery www.


rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 20 października 2014 - 15:33

#17

Ultima - bardzo duże znaczenie mają rekomendacje, ale bardziej te od znajonych, no i opcja samodzielnego testu serwera. Przez 2 tygodnie faktycznie można ocenić czy usługa ma sens - nie szukajcie nigdy na siłę.


  • 0

Altus

    Nowy użytkownik

  • 15 postów
    • Czas spędzony online: 33m 34s
0
Neutralna

Napisano 23 października 2014 - 13:26

#18

również polecę https://www.netdc.pl/serwery-vps mają świetne serwery. Mam dedyka z DA i awarii jeszcze nie było żadnej od 2 lat.

Jedyna przerwa była jak był zmiana właściciela.


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 23 października 2014 - 15:31

#19

Pokaż nam swoje serwisy, które faktycznie tam trzymasz? Chętnie zobaczę. Bo patrząc na to co czytam na innych forach to trochę mi śmierdzą Twoje posty...


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 23 października 2014 - 17:08

#20

Akurat Netdc, od jakiegoś roku, po zmianie właściciela bardziej się przejmuje swoją marką i jakością usług. Według mnie, to firma warta polecenia.


  • 0





Podone tematy Collapse


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych