Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wszystkie szablony TemplateMonster ze zniżką 40%!

szablony TemplateMonster promocja

4 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
jkaminski

    Nowy użytkownik

  • 33 postów
    • Czas spędzony online: 6h 9m 22s
2
Neutralna
  • LocationNowy York

Napisano 20 października 2015 - 16:02

#1

Tylko od 12 do 22 października możecie kupić wszystkie szablony TemplateMonster ze zniżką 40%!

Akcja odbywa się na polskiej wersji strony www.

Strona sklepu: http://www.templatemonster.com/pl/

2.png?resize=389%2C156

Nie przegap takiej okazji!


Użytkownik jkaminski edytował ten post 20 października 2015 - 16:06

  • 0

zak

    Nowy użytkownik

  • 32 postów
    • Czas spędzony online: 8h 3m 38s
7
Neutralna

Napisano 22 października 2015 - 22:19

#2

Generalnie drogie tam te szablony na themeforest jest większy wybór w lepszych cenach i według mnie lepszych wizualnie.


  • 0

jkaminski

    Nowy użytkownik

  • 33 postów
    • Czas spędzony online: 6h 9m 22s
2
Neutralna
  • LocationNowy York

Napisano 23 października 2015 - 08:28

#3

Generalnie drogie tam te szablony na themeforest jest większy wybór w lepszych cenach i według mnie lepszych wizualnie.

Cena ze zniżką jest znacznie niższa niż w przypadku produktów z TF. Oprócz tego TF nie oferuje tak rozbudowanym wsparciem technicznym. No i na sam koniec, na TemplateMonster można znaleźć informację o wersji szablonu i dla jakiej wersji PrestaShop on jest dedykowany. W przypadku z TF taka informacja często jest ukryta!


Akcja jest przedłużona o jeden dzień, do 23.10.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 23 października 2015 - 08:33

#4

Nie wiem jakie Wy macie wsparcie techniczne, ale w przypadku TF jak kupuje szablony u dużych dostawców to support jest super. Często miałem okazję korzystać i to na zaawansowanym poziomie przebudowy całego szablonu. 

Co do Prestashop, to ja również nie mogę się zgodzić. Nie spotkałem się, żeby szablon do Presty nie mial oznaczonej wersji.

Co do ceny i jakości się nie wypowiadam. Nie miałem okazji korzystać z szablonów z TemplateMonster.


  • 0

jkaminski

    Nowy użytkownik

  • 33 postów
    • Czas spędzony online: 6h 9m 22s
2
Neutralna
  • LocationNowy York

Napisano 09 listopada 2015 - 10:49

#5

Nie wiem jakie Wy macie wsparcie techniczne, ale w przypadku TF jak kupuje szablony u dużych dostawców to support jest super. Często miałem okazję korzystać i to na zaawansowanym poziomie przebudowy całego szablonu. 

Co do Prestashop, to ja również nie mogę się zgodzić. Nie spotkałem się, żeby szablon do Presty nie mial oznaczonej wersji.

Co do ceny i jakości się nie wypowiadam. Nie miałem okazji korzystać z szablonów z TemplateMonster.

Może być coś zmieniło się według kilka lat. Pisałem o swoim starym doświadczeniu.

Jak by tam nie było TF - to znany sklep szablonowy.


  • 0





Podone tematy Collapse


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szablony, TemplateMonster, promocja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych