Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Poszukuję] Partnera do biznesu, który zna się na SEO


Brak odpowiedzi do tego tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
cpagrouppl
0
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2016 - 20:22

#1
Witam !
 
W skrócie przedstawię i opiszę warunki współpracy. Szukam partnera biznesowego do zarabiania na rynku CPA/PPA. Działam na tym rynku już dłuższy czas i obecnie poszukuję konkretnego, dojrzałego i odpowiedzialnego partnera/wspólnika. Poniżej opiszę podział obowiązków i warunków współpracy.
 
Z mojej strony oferuję:
 
- Obecnie 5 projektów internetowych. Serwisy są stworzone odpowiednio zoptymalizowane, niszę są unikalne i z potencjałem po odpowiednim wy pozycjonowaniu ich.
 
- To ja opłacam domeny, hostingi i to ja tworzę serwisy/projekty, więc wszystkie koszta z powstaniem serwisu jak i graficzną jego kwestią jest na moich barkach. 
 
- Mam wiele pomysłów na kolejne niszę.
 
- Zlecam i opłacam profesjonalne teksty na serwisy, pisane odpowiednio pod kątem SEO + koordynuję projektami i dbam o konwersję serwisów.
 
- Inwestycja jeżeli będzie taka konieczność
 
Czego oczekuję od Partnera:
 
- Partner musi koniecznie znać się bardzo dobrze na pozycjonowaniu serwisów w Google.com. Serwisy są pisane w języku angielskim więc zależy mi na działaniu na Google.com
 
- Bardzo ważnym czynnikiem jest aby serwisy/posty znajdowały się na TOP pozycjach.
 
- Praca bardzo długoterminowa.
 
- Podział zysków 50/50.
 
W przeszłości z podobnym wspólnikiem o średnich umiejętnościach pozycjonerskich zarobiliśmy w 4 miesiące około 4,500$. Możliwości są ogromne i jestem w stanie to udowodnić, ale najważniejszym czynnikiem jest SEO. Więcej szczegółów jestem w stanie podać i przedyskutować po skontaktowaniu się z moją osobą.
 
 
Pozdrawiam
 

  • 0

Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych