Jump to content

Photo
- - - - -

Google Chrome - Ikona aplikacji w Google Chrome.

Google chrome google chrome ikona aplikacji jak usunąć aplikację w google

4 replies to this topic
  • Please log in to reply
TchOrz.

    Użytkownik

  • 86 posts
    • Czas spędzony online: 4d 8h 47m 43s
21
Bardzo dobra
  • LocationŁódź

Posted 25 September 2013 - 08:05

#1

Dla tych co korzystają z Google chrome - Google przygotowało nową ikonkę, która pojawia się na samym początku zakładek. Nie można jej usunąć, ani edytować. Aby jej się pozbyć, wystarczy odznaczyć 'Pokaż skrót do aplikacji', który ominąłem i nie mogłem usunąć. Dopiero potem zauważyłem tę opcję.


  • 0

Quaniq
19
Dobra
  • LocationKatowice

Posted 25 September 2013 - 16:46

#2

Pierwsze co zrobiłem to właśnie ukryłem ten skrót do aplikacji, ponieważ nie miałem tam żadnych aplikacji. Drugą zmianę co zauważyłęm to, że w nowej karcie pojawiła się od razu wyszukiwarka google, a dopiero pod nią strony z których najczęściej korzystamy.


  • 0

TchOrz.

    Użytkownik

  • 86 posts
    • Czas spędzony online: 4d 8h 47m 43s
21
Bardzo dobra
  • LocationŁódź

Posted 25 September 2013 - 17:51

#3
Ja na początku myślałem, że coś niechcący przeciągnąłem w zakładki i nie mogę tego usunąć za karę. Ale po wejściu w google, dało mi odpowiedzieć, że został zaktualizowany. Jak dla mnie dno. Nie życzę sobie, aby któryś z moich znajomych, siedząc na moim komputerze, po wejściu w google, widzie moje ostatnie karty. Nie żebym coś ukrywał, ale chodzi o prywatność.
  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1937 posts
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Posted 27 September 2013 - 20:13

#4

TchOrz, to co się otwiera jako nowa karta to nie jest wyszukiwarka Google (w sensie strona), to jest to samo co było do tej pory "Najczęściej odwiedzane strony" tylko dodali input wyszukiwarki. Po wejściu na Google nie ma już tych wpisów.

 

Zmień sobie w ustawieniach Chrome żeby po otwarciu nowej karty pojawiała Ci się wyszukiwarka (lub inna zdefiniowana strona), a nie pusta karta i po problemie.


  • 0

webDeveloper


dariusz_w
0
Neutralna

Posted 17 March 2014 - 14:14

#5

pomocna informacja


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: Google chrome, google, chrome, ikona, aplikacji, jak usunąć aplikację w google

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users