Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Skuteczność reklamy na Facebook

reklama na fb wykupowanie reklamy wykupienie reklaqmy reklama facebook facebook reklama promocja strony

34 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Bartemaus

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 2h 44m 33s
0
Neutralna

Napisano 01 marca 2014 - 21:50

#21

Siemka, ostatnio kupiłem reklamę na fb, płaciłem w funtach, bo jestem w UK, wyszło mnie jakoś 20 funtów a uzyskałem 70 polubień fanpage. 

Niemniej jednak trzeba dobrze sprecyzować grupę docelową, bo u mnie lajkowały osoby starsze i głównie takie które wszędzie klikają lubię to.


  • 0

Martax

    Nowy użytkownik

  • 1 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 07 czerwca 2014 - 10:43

#22

Witam, już nie wiem kogo prosić o pomoc więc pytam tu. Założyłam stronę z kosmetykami na fb, nie mam firmy żadnej ani nic i wykupiłam reklamę na dobę i promowanie też na dobę, jak ja mam teraz to zapłacić, zaznaczyłam opcję paypal ale żadne rozliczenie mi nie przyszło :( wszędzie opisują tylko jak firmy więc nie wiem co robić, proszę mądrzejszych o pomoc


  • 0

s_matysik

    Nowy użytkownik

  • 6 postów
    • Czas spędzony online: 3h 41m 5s
1
Neutralna

Napisano 31 sierpnia 2014 - 22:23

#23

Wypróbowałem, bardzo efektywny sposób zbierania fanów, fani aktywni, lecz niestety Facebook ostatnio ogranicza dostęp do fanów  :o


  • 0

Santio

    Nowy użytkownik

  • Santio - forum webmasterskie, forum komputerowe
  • 8 postów
    • Czas spędzony online: 35m 24s
-5
Neutralna

Napisano 14 września 2014 - 12:44

#24

Moim zdaniem wszystko kręci się wokół tego co tak naprawdę chcemy osiągnąć promocją. Czy promujemy jakiś produkt czy może cała firmę? Tak czy inaczej moim zdaniem FB się kończy - chociaż wielu uważa inaczej. Skuteczność reklamy zależy w dużym stopniu od jej kompleksowości. Im więcej źródeł reklamy tym większe szanse na zdobycie klienta/fana widza. Przy większych projektach raczej bym już to zlecał zewnętrznym agencjom. Jakiś czas temu dowiadywalismy się jakie są koszty takiej współpracy i w zasadzie nie trzeba mieć wielkich budżetów wszystko zalezy od naszych oczekiwań. Tak czy inaczej warto szukać takich agencji jak CONTACT - mają własne studio, grafików i drukarnie. Więc koszty na początku już są niższe. http://www.arcontact.pl/ 

Znajomy który w tym trochę siedzi doradził, że najdroższe agencje są w duzych miastach a ich jakość pracy wcale nie oznacza, że są lepsze. Więc to też jakaś wskazówka. 


  • 0

MarthaJones

    Nowy użytkownik

  • 1 postów
    • Czas spędzony online: 1h 20m 59s
0
Neutralna

Napisano 04 października 2014 - 18:06

#25

Stronę na Facebooku dobrze mieć, ale trzeba pamiętać, że nie jest ona cudownym lekiem na wszystko - zwłaszcza przy ostatnim ograniczaniu zasięgu, o którym wspomniano itp. Dodajmy też, że nie wszyscy przesiadują non stop na fb. Ja jednak wolę postawić na pewniejszy środek komunikacji z klientem i zdecydowałam się na sms marketing. Smsy są znacznie skuteczniejszym i szybszym sposobem niż tradycyjne maile czy choćby właśnie fb. Można wysyłaś powiadomienia o nowościach i promocjach, wysłaniu przesyłki - dużo zależy od naszej branży, ale możliwości jest sporo.

Zainteresowanym polecam krótki filmik, który przybliża ideę sms marketingu:

 

https://www.youtube....uVeuVfA0wk#t=10 :)

 


  • 0

Jacolz

    Nowy użytkownik

  • 12 postów
    • Czas spędzony online: 1h 54m 29s
0
Neutralna

Napisano 08 października 2014 - 19:54

#26

W obecnej dobie facebook to potęga i jak najbardziej trzeba inwestować w reklamę na nim. 


  • 0

Ares666

    Nowy użytkownik

  • 15 postów
    • Czas spędzony online: 1h 22m 45s
1
Neutralna

Napisano 13 listopada 2014 - 10:14

#27

facebook daje naprawdę dobre efekty jednak jest dość drogi.


  • 0

Jazz SEO

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 7h 46m 34s
0
Neutralna

Napisano 09 grudnia 2014 - 15:45

#28

Jeśli się dobrze sprecyzuje grupę docelową, to efekty zawsze będą dobre. To podobnie jak z reklamą w AdWords. Jak się kichowato skonfiguruje kampanię reklamową, to nic z tego nie wyjdzie, tylko kasę się straci.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 09 grudnia 2014 - 18:11

#29

Ja właśnie próbuję promować pewną stronę na FB. Grupa docelowa ustalona po zainteresowaniach. Prognozy ilościowe całkiem spoko. Budżet dzienny też niezły, a efekty miznerne... Być może powodem jest tematyka... Spróbuję doa web-talk.pl niedługo  coś wypuścić na zainteresowania. Potrzebna tylko chwytliwa grafika:)


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 11 grudnia 2014 - 09:34

#30

web ninja!


  • 1

webDeveloper


kasima

    Nowy użytkownik

  • 7 postów
    • Czas spędzony online: 1h 59m 53s
-1
Neutralna
  • LocationWarszawa

Napisano 11 grudnia 2014 - 15:01

#31

Jeśli się dobrze sprecyzuje grupę docelową, to efekty zawsze będą dobre. To podobnie jak z reklamą w AdWords. Jak się kichowato skonfiguruje kampanię reklamową, to nic z tego nie wyjdzie, tylko kasę się straci.

Dokładnie. Dobra optymalizacja w kampaniach CPC to 90% sukcesu.


Użytkownik kasima edytował ten post 11 grudnia 2014 - 15:02

  • 0

huzar77
0
Neutralna

Napisano 06 grudnia 2015 - 22:57

#32
Trzeba zwrócić uwagę odbiorcy i będzie ok
  • 0

x_n

    Nowy użytkownik

  • 40 postów
    • Czas spędzony online: 1h 38m 26s
0
Neutralna

Napisano 22 lipca 2021 - 08:58

#33

Zajmuję się reklamą na FB. Dla e-commerce jest specjalny cel reklamowy: sprzedaż z katalogu. Ten tym reklamy bazuje na zawartości Państwa sklepu, ale trzeba taki katalog skonfigurować, a także dobrze wdrożyć Pixel - kod śledzący, który mierzy zdarzenia (dodanie do koszyka, zakup itd) i pozwala na remarketing, czyli np. odzyskanie porzuconych koszyków. Ważny jest również wybór grupy odbiorców i ustawienie reklamy w taki sposób, żeby nie docierać w kółko do tych samych osób.

No i dodatkowo można rownież zastanowić sie nad Gizmi - na stronie jest dokładnie opisane jak to działa. Daje możliwośc potencjalnym klientom kupowania od razu w oknie czatu messengera. 


  • 0

marcin43

    Nowy użytkownik

  • 18 postów
    • Czas spędzony online: 56m 57s
0
Neutralna

Napisano 25 sierpnia 2021 - 11:29

#34
Obecnei mam
twittera
facebooka
instagrama
Czyli w sumie udzielam się ;)
 
Jesli masz problem z rozreklamowaniem się to moze warto jest skorzystać z pomocy agencji reklamowej, która Ci opracuje taką strategię?
 
 
Od siebie polecam shineonagency. 

https://shineonagency.pl/


  • 0

x_n

    Nowy użytkownik

  • 40 postów
    • Czas spędzony online: 1h 38m 26s
0
Neutralna

Napisano 12 maja 2022 - 09:18

#35
Oj tak to jest

Użytkownik x_n edytował ten post 12 maja 2022 - 09:19

  • 0





Podone tematy Collapse


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama na fb, wykupowanie reklamy, wykupienie reklaqmy, reklama facebook, facebook, reklama, promocja strony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych