Skocz do zawartości

CapsLock

Rejestracja: 14 kwi 2016
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
-----

O mnie

Może uznacie, że to nie męski zawód, ale jestem inwestorem i markeringowcem. Lubię wykorzystywać możliwości, jakie daje nam współczesność. Internet sprawił że wiele biznesów przeniosło się do sieci. Gdzie powstają nie tylko kolejne firmy, lecz również różne formy inwestowania kapitału. Nie są to bezpieczne formy, tak jak lokaty bankowe albo obligacje skarbowe. Jednak zysk może być o wiele wyższy i często warty jest poniesionego ryzyka. Dzięki temu zarabianie w internecie święci dziś tryumfy.

 Pozwalając Wielu pracowitym i zdeterminowanym ludziom na odniesienie sukcesu. Tak już działa magia zasięgu, jaki daje sieć. Zarówno osobom pracującym na swoich blogach i stronach, jak też wykorzystującym kanały social media. Niestety zbyt wielu ludzi porzuca swoją działalność, gdy ta nie przynosi szybkich efektów w krótkim czasie. Tymczasem to wytrwałość odróżnia zwycięzców od przegranych. Siła budowania dochodu pasywnego leży w konsekwencji. Wiele osób zadaje sobie pytanie jak zarabiać w internecie pieniądze skutecznie. Tymczasem efekty przychodzą z czasem. Oprócz tego interesuje mnie ekonomia i finanse, banki, oszczędzanie i nowinki. Oczywiście dla wielu ludzi najlepszym pomysłem na biznes w Internecie jest sprzedaż abonamentowa. Co miesięczne powracające prowizje np. ze sprzedaży usług hostingowych, gdzie ludzie cały czas dochodzą nowi. Szukają wirtualnych serwerów dla swoich stron internetowych. Idąc w drugą stronę możemy wykorzystać inne usługi jak np abonament rtv, gdzie też trzeba płacić rachunki, abonament za prąd, Internet itd. :)

Ze swojej strony polecam Ci stworzenie własnej strony internetowej i w ten sposób zarabiania w Internecie. Jest to bardzo mała inwestycja a zyski są wieloletnie lub nieskończone, bo jak na razie nie zapowiada się żeby Internet się skończył. Taki biznes prowadzisz z dowolnego miejsca na ziemi, w dowolnym czasie i strona internetowa pracuje non stop. Nawet, gdy Ty odpoczywasz to inni korzystają z treści udostępnionych przez Ciebie w sieci. Dzięki temu zarabianie w Internecie pieniędzy możliwe jest przez 24 godziny na dobę.

 


Statystyki


 • Grupa: Nowy użytkownik
 • Całość postów: 2
 • Odwiedzin: 9 218
 • Tytuł: Nowy użytkownik
 • Wiek: 40 lat
 • Urodziny: Kwiecień 4, 1982
 • Gender
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Location
  Warszawa, Polska
 • Interests
  Muzyka, zarabianie w internecie, nowe technologie oraz social media.

0 Neutralna

Narzędzia użytkownika

Znajomi

Ostatnio byli

Brak ostatnio odwiedzających do wyświetlenia