Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Potrzebuję porady grafika (Strona Radia Internetowego)

grafika radio

2 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
DuMAAA

    Nowy użytkownik

  • 2 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 11 marca 2014 - 20:52

#1

Witam. Jestem menagerem pewnego radia internetowego, a także członkiem organizacji Alternative Vision Team.

Potrzebuję pewnych sugestii grafika który pomoże mi zaprojektować stronę dla radia internetowego. Mam wiele pomysłów co do radia, lecz potrzebuję pomocy przy grafice strony. Warunkiem musi być aby stare logo zostało przy stronie (można je lekko zmodyfikować)


Czym jest Alternative Vision Team? (skrót Alvi Team) :


Alternative Vision Team to zespół ludzi, którzy działając z prawdziwej pasji, chcą razem tworzyć i utrzymywać projekty informatyczne, skierowane głównie do graczy komputerowych.

 

Zespół powstał w 22 listopada 2011 roku i od tamtej pory nieustannie dąży do osiągania wyznaczonych celów oraz doskonalenia umiejętności jego członków.

 

Ciągle weryfikujemy uzyskane rezultaty, by za każdym następnym razem działać wydajniej, sprawniej, lepiej.

 

Obecnie nasza ekipa się trochę posypała, dlatego też szukamy chętnych ludzi, którzy mają swoje pasje i chcą wspólnie realizować projekty wszelakiego typu. Stanowiska są nieokreślone, przyda się każda para rąk, od grafików do koderów itp.

 

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zgłoś się do nas!

Kontakt Menager Radia (tu wysyłamy wiadomości w sprawie radia) email: [email protected]

Kontakt Alvi Team: [email protected]



Logo do strony radia:

Załączony plik  alternative.png   108,25 KB   0 Ilość pobrań


  • 0

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 11 marca 2014 - 20:57

#2

Pomyliłeś działy kolego  ^_^


  • 0

DuMAAA

    Nowy użytkownik

  • 2 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 11 marca 2014 - 21:03

#3

Nie za bardzo wiedziałem gdzie napisać, więc w takim razie proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Z góry przepraszam za problemy.


  • 0





Podone tematy Collapse


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grafika, radio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych