Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

ktoś używa zenbox ?

hosting

32 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 10 kwietnia 2014 - 15:24

#21

Masz rację, przesadziłem z tym stwierdzeniem, że długo leżeliście :) Pamiętam tylko dyskusję z wht, gdzie sam pisałeś, że ktoś się na Was uparł i dostosowywał metodykę ataku.

Tak, czy owak, fajnie, że tu zajrzałeś i wyjaśniłeś kilka spraw.

Nie ma sprawy. :) W tym roku też już parę ataków mieliśmy, ale odpukać, póki co dajemy radę filtrować to live więc klienci nawet nie odczuwają żadnych negatywnych skutków i o to nam chodzi. Niestety to od 2 lat dosłownie plaga, i czekamy na jakieś ruchy konsolidacyjne na szczeblu i międzypaństwowym, aby z tym jakoś bardziej zorganizowanie walczyć.


  • 2

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 22 stycznia 2015 - 01:07

#22

Nie ma sprawy. :) W tym roku też już parę ataków mieliśmy, ale odpukać, póki co dajemy radę filtrować to live więc klienci nawet nie odczuwają żadnych negatywnych skutków i o to nam chodzi. Niestety to od 2 lat dosłownie plaga, i czekamy na jakieś ruchy konsolidacyjne na szczeblu i międzypaństwowym, aby z tym jakoś bardziej zorganizowanie walczyć.

Zastanawiam się nad zmianą hostingu wraz ze startem nowego szablonu. Użytkownicy forum już kilkakrotnie narzekali na jakieś przerwy w działaniu spowodowane hostingiem. 
W zasadzie wystarczyłby nam na początek najniższy pakiet, który i tak przy płatności rocznej jest tańszy niż progreso.pl, z którego korzystam (pomijam fakt, że tam od 2 lat hosting jest "darmowy" z racji kuponów, które zdobyłem z poleceń).

Do Ciebie Tomek mam pytanie, czy gwarantujecie bezawaryjność przy przenoszeniu do zenbox.pl i czy ta opcja jest dostępna dla każdego bez żadnych kruczków.

Myślicie, że to dobra opcja uciec do zenbox.pl z web-talk.pl?

 


  • 0

qubek

    Nowy użytkownik

  • 7 postów
    • Czas spędzony online: 1h 7s
1
Neutralna

Napisano 22 stycznia 2015 - 06:18

#23

gwarantujecie bezawaryjność przy przenoszeniu do zenbox.pl i czy ta opcja jest dostępna dla każdego bez żadnych kruczków.

z doświadczenia powiem, że zmigrowali mi całą "infrastrukturę" szybko i sprawnie - nic nie musiałem robić sam. pojawiło się przy tym kilka błędów które oczywiście poprawili (mają w szeregach programistów od php - np gościa który prowadzi dość duży support dla ipb w pl). Migracja u mnie trwała mistrzowskie 40 minut z czego najdłużej zajęło propagowanie dnsów. 
 

Myślicie, że to dobra opcja uciec do zenbox.pl

dobra, biorąc pod uwagę szybkość hostingu. problemy z infrastrukturą od września zeszłego roku nie występują (zmigrowali się z oktawave do beyond). Jedyny problem jaki mam to w nowych przeglądarkach są zonki ze statystykami piwik oraz częste błędy mysql z przerwaniem zapytań (tego akurat nie ogarnęli).

 


wraz ze startem nowego szablonu

kiedy będzie można zakupić obecny ? :)


Użytkownik qubek edytował ten post 22 stycznia 2015 - 06:20

  • 1

zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 22 stycznia 2015 - 08:55

#24

Do Ciebie Tomek mam pytanie, czy gwarantujecie bezawaryjność przy przenoszeniu do zenbox.pl i czy ta opcja jest dostępna dla każdego bez żadnych kruczków.

Hej, dobry pomysł! :) Co i jak z migracją opisaliśmy https://zenbox.pl/migracja.html jest to dla każdego i do każdego planu. Z bezawaryjnością migracji to wiesz, dokładamy wszelkich starań, aby poszło to szybko i sprawnie, niemniej po migracji potwierdzasz, czy jest ok.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 22 stycznia 2015 - 11:13

#25


Z bezawaryjnością migracji to wiesz, dokładamy wszelkich starań, aby poszło to szybko i sprawnie, niemniej po migracji potwierdzasz, czy jest ok.


W sumie to tylko forum na IPB, więc po samym wht sądzę, że macie duże doświadczenie. Odezwę się za jakiś tydzień :)
  • 0

zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 22 stycznia 2015 - 11:51

#26

Daj znać i działamy. :)


  • 0

studenciak

    Użytkownik

  • 53 postów
    • Czas spędzony online: 3h 6m 29s
4
Neutralna

Napisano 24 stycznia 2015 - 09:27

#27

Ja ostatnio kilkakrotnie miałem, że strona nie odpowiada i:
 

Internal Server Error

Na tym forum. Myślę, że przejście do zenbox to dobra opcja :) (ostatnio modna :D szczególnie wśród blogerów - no offence Panie Tomku :) )


  • 0

zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 24 stycznia 2015 - 11:07

#28

None taken. ;) Moda (chociaż wolę słowo trend) wśród wielu grup, nie tylko blogerów. :D


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 24 stycznia 2015 - 11:41

#29

None taken. ;) Moda (chociaż wolę słowo trend) wśród wielu grup, nie tylko blogerów. :D

Wiesz z kim gadać ;) Kominek, Brand, AK ;) Blogowo-startupowe klimaty ;) Pewnie to kwestia prywatnych zanajomości. A z tego co widzę na FB czy linkedin to mamy wspólnych znajomych, więc tym bardziej będę się czuł lepiej trzymając hosting w znebox.


  • 0

zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 24 stycznia 2015 - 11:44

#30

Dobry produkt sam robi też swoje. :) Podczas migracji się przyjrzymy, może też coś z optymalizacji by się zaleciło etc. 


  • 1

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 27 kwietnia 2015 - 15:18

#31

To się opłaca pod stronki z pobieraniem plików co nie? Ile wam wychodzi średnio konto na serwis, który ma 1000 unikalnych odwiedzin dziennie?

I jak to traktuje roboty?


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 27 kwietnia 2015 - 18:34

#32

pytaj Tomka z zenbox.pl :) Myślę, że zaraz go tu brand24 do nas przyciągnie i Ci odpowie na pytanie :)

zenbox, opinie o zenbox.pl, 


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 20 maja 2015 - 15:13

#33

Panowie - dajcie przykład ile Was rocznie wychodzi serwer przy danej ilości userów - przy serwisie informacyjnym.

Poważnie na tym wychodzicie?


  • 1





Podone tematy Collapse


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych