Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Opinie o zenbox.pl

zenbox.pl opinie hosting zen

6 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Droid

    Nowy użytkownik

  • 28 postów
    • Czas spędzony online: 1h 57m 25s
0
Neutralna

Napisano 09 kwietnia 2014 - 23:19

#1

Hej, zenbox.pl jest mocno promowanym w sieci hostingiem. Korzysta ktoś z ich usług i może coś na ten temat powiedzieć?

Interesuje mnie stosunek cena/jakość. Czy czasem nie będę przepłacać korzystając z zenbox.pl.

Czy jeśli mój blog ma 15kUU miesięcznie, to muszę wykupić pakiet na 25k? A co jeśli wykupię na 25k i przekroczę tę liczbę?

Spotkał się ktoś z czymś takim?


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 10 kwietnia 2014 - 07:42

#2

Serio?

http://web-talk.pl/t...ś-używa-zenbox/


  • 0

webDeveloper


zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 10 kwietnia 2014 - 12:15

#3


Czy jeśli mój blog ma 15kUU miesięcznie, to muszę wykupić pakiet na 25k? A co jeśli wykupię na 25k i przekroczę tę liczbę?

Tak, plan 25k to "do" 25 000 UU, czyli jak masz już ponad 15 000 UU to jak najbardziej się na niego nadajesz.

 

Jeśli przekroczysz tę liczbę, masz jeszcze nieodnawialny pakiet bonusowy 50 000 UU. Pozwala on Ci spokojnie obserwować, czy wzrost w danym miesiącu był tylko chwilowy, czy też to już stały trend i czas wykupić wyższy plan. Pamiętaj, że widzisz UU cały czas w panelu, a o zbliżaniu się do górnego pułapu dostaniesz zawsze parę powiadomień czy to na email czy smsem. :)


  • 0

Nikodem
0
Neutralna

Napisano 10 kwietnia 2014 - 17:53

#4

Ja bym jeszcze sprawdził inne hostingi. Bo wybór miejsca na stronę to ważna sprawa. Osobiście nie jestem jakoś przekonany do płacenia za UU bo, w zależności od tematyki strony/bloga, można podpaść konkurencji i mogą nam nabić uniq. I nie chodzi mi o wykop, bo to jest akurat w zenbox filtrowane. 


  • 0

zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 10 kwietnia 2014 - 18:09

#5

Ja bym jeszcze sprawdził inne hostingi. Bo wybór miejsca na stronę to ważna sprawa. Osobiście nie jestem jakoś przekonany do płacenia za UU bo, w zależności od tematyki strony/bloga, można podpaść konkurencji i mogą nam nabić uniq. I nie chodzi mi o wykop, bo to jest akurat w zenbox filtrowane. 

No ładnie, że też mogłeś pomyśleć, że my o tym nie pomyśleliśmy. ;)

 

Mamy na to sposoby, zliczamy tylko realne UU, wszelkie próby i odchyłki od normy algorytmu są usuwane, a nawet jeśli jakimś cudem to zawodzi w 1 na 1000 przypadków, zawsze rozpatrujemy to indywidualnie na korzyść klienta. :)

 

Powiem lepiej, tradycyjne hostingi rozliczane per GB są podatne na tego typu ataki (prosta zamiana wysycenia GB zamiast UU), a nic z tym nie robią, bo ich nie interesuje na co klient zużył GB, zużył i tyle. Warto pomyśleć o tym, u nas widzisz te UU w statystykach Piwika, a gdzie w tradycyjnym hostingu masz szczegółowy podgląd co zużyło Twój transfer? U nas gdy klient napisze, że może mu coś za dużo zlicza zawsze przyjrzymy się sprawie i w razie czego zniwelujemy różnicę.


  • 0

Nikodem
0
Neutralna

Napisano 10 kwietnia 2014 - 18:42

#6

Miło przeczytać tak rzeczową odpowiedź. Jednak dla niektórych przypadków, kontakt z supportem może być ciągły :) i nie zawsze takie rozwiązanie jest korzystne. No ale to oczywiście kwestia indywidualna.


  • 0

zenTomek

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 38m 58s
5
Neutralna

Napisano 10 kwietnia 2014 - 18:47

#7

Miło przeczytać tak rzeczową odpowiedź. Jednak dla niektórych przypadków, kontakt z supportem może być ciągły :) i nie zawsze takie rozwiązanie jest korzystne. No ale to oczywiście kwestia indywidualna.

A dziękuję. :) Na już ładnych parę tysięcy klientów, nie mieliśmy jeszcze ani jednego przypadku, z którym byśmy sobie nie poradzili (i to definitywnie, czyli klient nie musi nam co tydzień pisać, że znowu coś nie tak), a z drugiej strony pamiętaj, że im dłużej jesteśmy, tym dokładniejszy staje się nasz algorytm, więc tym trudniej go zdestabilizować.

 

Suma sumarum nasz system UU jest o wiele pewniejszy niż naliczanie GB, więc prędzej GB uciekną na tradycyjnym hostingu, niż u nas jakieś UU. :D


  • 0





Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych