Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Testowanie RWD offline.

localhost RWD sesponsive web design testowanie

6 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
programer

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 135 postów
    • Czas spędzony online: 51m 31s
40
Bardzo dobra

Napisano 14 czerwca 2014 - 17:53

#1

Hej, znacie jakiś programik pozwalający na testowanie RWD na localhoscie?


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 14 czerwca 2014 - 19:53

#2

http://responsivepx.com/ łapie linki z localhosta, może się nada.


  • 1

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 16 czerwca 2014 - 07:54

#3

Dodajesz to do zakładki np. pod nazwą "Responsive Test" i jak jesteś na stronie którą chcesz przetestować klikasz w nowo utworzoną zakładkę.

javascript:void((function(){var d=document;d.write('<!DOCTYPE html><html><head><meta charset="UTF-8"><title>'+d.title+' - Responsive test</title><link rel="stylesheet" href="http://responsive.victorcoulon.fr/assets/css/app.css"><script src="http://responsive.victorcoulon.fr/assets/js/app.min.js"></script></head><body><header><div class="close"><a href="#">%C3%97</a></div><div id="size"></div><div class="keyboard"><a href="#">I</a></div><div class="cssrefresh"><a href="#">I</a></div><div id="devices"><a href="#" class="tablet-portrait"><span>Tablet Portrait</span></a><a href="#" class="tablet-landscape"><span>Tablet Landscape</span></a><a href="#" class="smartphone-landscape"><span>iPhone Landscape</span></a><a href="#" class="smartphone-portrait"><span>iPhone Portrait</span></a><a href="#" class="auto active"><span>Auto</span></a></div></header><section><div id="wrapper"><iframe src="'+d.URL+'" onLoad="resbook.changeUrl(this.contentWindow.location,this.contentDocument.title);"></iframe><span class="keyboard-bg"></span></div></section></body></html>')})());

  • 1

webDeveloper


Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 16 czerwca 2014 - 09:12

#4

Od tej trwardszej strony zgredoida

developer.chrome.com/devtools/docs/remote-debugging

Wcześniej korzystałem z ADB do chrome engine, które choć deprecated nie wydaje mi się by przestało działać na zasadzie "bo tak" ;)


  • 1

vms

    Użytkownik

  • 81 postów
    • Czas spędzony online: 5h 33m 5s
28
Bardzo dobra

Napisano 16 czerwca 2014 - 14:00

#5

Ja ostatnio odkryłem, że wtyczka do firefoksa webdeveloper ma opcję Rozmiar->Wyświetl układy responsywne.


  • 1

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 16 czerwca 2014 - 14:09

#6

Dobry temat :) Mi też przydadzą się Wasze wskazówki.


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 16 czerwca 2014 - 17:38

#7

Ja ostatnio odkryłem, że wtyczka do firefoksa webdeveloper ma opcję Rozmiar->Wyświetl układy responsywne.

 

Web Developer Extension do FX miało resize i view responsive layout od wielu lat ;)


  • 0





Podone tematy Collapse


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: localhost, RWD, sesponsive web design, testowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych