Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pomoc dla Pawła Najdka z firmy IONIC.pl


2 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 05 lutego 2015 - 23:16

#1

Moi drodzy, nasz kolega z branży przechodzi tragiczne chwile w swoim życiu. Na forum wht.pl skierowano prośbę o pomoc. Ja tę informację powielam tutaj i zachęcam do nie przechodzenia obok niej obojętnie.

 

Cześć!
 
część z Was może już wiedzieć, iż od niedawna toczę walkę ze złośliwym nowotworem ośrodkowego układu nerwowego, w skrócie guz złośliwy na prawej półkuli mózgu.
 
Po wielu konsultacjach ze specjalistami, utwierdza się mnie i moją rodzinę (w tym 7io tygodniową Hanię!)  w przekonaniu, że guza nie da się usunąć - można jedynie hamować jego rozwój, co za tym idzie medycyna proponuje mi jedynie spowolnienie rozwoju bomby zegarowej w moim mózgu czyt. nie można go wyciąć ani zastosować np. noży gamma ze względu na naciekowy charakter i umiejscowienie.
 
Operacja miałaby się zakończyć wraz z moim pięknym życiem, co nie jest dla mnie żadną konkretną formą leczenia.
 
Postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce, walczymy z czasem i budżetem aby na własną rękę sfinansować terapię protonową w Pradze lub w Monachium, co jest bardzo kosztowne (w zależności od wielkości guza może kosztować nawet 30 000 euro [mój ma ponad 50 mm czyli jest bardzo duży]).
 
Zwracamy się do Rodziny, Przyjaciół, Partnerów Biznesowych oraz wszystkich Ludzi życzliwych i nie obojętnych na ludzki los z serdeczną prośbą o wsparcie w formie darowizny lub przekazania 1% podatku.
 
Poniżej informacje na temat sposobów udzielania wsparcia.
 
 
JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ
 
Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:
• nazwa odbiorcy:
 
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
 
• numery rachunków odbiorcy:
 
Rachunek złotowy PLN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
 
Rachunek walutowy EUR: IBAN: PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021
 
Rachunek walutowy USD: IBAN: PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022
 
Rachunki prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska SA
 
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację - Najdek, 4096 (ten dopisek jest bardzo ważny).
 
Szczegóły dotyczące przelewów zagranicznych znajdziecie Państwo klikając tutaj
 
JAK PRZEKAZAĆ 1%
 
Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.
 
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
• Wpisać numer KRS: 0000270809
• Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!)
 
• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację - Najdek, 4096.
 

ZA KAŻDY RODZAJ POMOCY  Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!

DZIĘKUJĘ TAKŻE ZA SŁOWA OTUCHY KTÓRE NAPŁYWAJĄ  DO NAS OD MOMENTU ZDIAGNOZOWANIA CHOROBY.

 


Źródło informacji: http://www.webhostin...-firmy-ionicpl/


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 06 lutego 2015 - 15:57

#2

Link do fundacji pokazuje błąd 404 , coś tam kombinujemy z naszym zespołem.


  • 0

JJay

    Stary wyjadacz

  • 199 postów
    • Czas spędzony online: 5d 9h 38m 21s
19
Dobra
  • LocationCieszyn > Łódź

Napisano 06 lutego 2015 - 16:37

#3

Poprawny link: http://www.fundacjaa..._zagranicy.html


  • 1





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych