Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pewna propozycja odnosnie nowego forum

Forum Hosting Zone

25 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 07 lutego 2015 - 17:10

#1

Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać więc jak coś jest nie tak to proszę przenieść. Przejdę do sedna tego tematu. Posiadam domenę internetową o ile pamiętam od 2013 roku , która sobie zalega jak wiele innych. Jako że nie mogę się poświęcić całkowicie tematyce samego forum mam małą propozycję ,która polega na tym że z mojej strony dostarczam usługę hostingową i samą domenę natomiast od ewentualnej osoby chcącej wejść we współpracę chciałbym by zainwestowała w styl http://themeforest.n...y-theme/8526816 pod phpBB kosztujący zaledwie 16 dolarów. Teoretycznie mógłbym zrobić to sam bo to nie są pieniądze ale jak wspomniałem nie mam za wiele czasu a wspólna praca nad projektem będzie poniekąd zmuszała do działania w formie motywacji zarówno jedną jak i druga stronę.

 

Odnośnie samego forum chciałbym stworzyć miejsce w sieci ,które połączyło by zbiór ofert usług typowo web hostingowych również z usługami hostingowymi pod gry. Miejsce gdzie nie będą znikały posty bo ktoś źle napisze na jakąś firmę lub że jedna firma czy oferta bardziej się promuje nad drugą. Odrazu zaznaczam że forum w żaden sposób nie będzie firmowane moją działalnością hostingową w formie linku czy logo. W przypadku zainteresowania proszę pisać tu na forum lub bezpośrednio na adres email: [email protected] ,dziękuję.

 

 


  • -1

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 07 lutego 2015 - 17:15

#2

Ja mam pod phpBB ten styl: http://themeforest.n...preview/7949289

który mogę użyczyć pod projekt na zasadzie jakiejś tam współpracy. Ale na więcej niestety nie mam czasu.


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 07 lutego 2015 - 17:21

#3

Ja mam pod phpBB ten styl: http://themeforest.n...preview/7949289

który mogę użyczyć pod projekt na zasadzie jakiejś tam współpracy. Ale na więcej niestety nie mam czasu.

Wiesz ,że tu nie chodzi o pieniądze tylko o jakiś czynny udział jako administrator/moderator bo samemu to się nie chce bawić. Nawet do przedyskutowania sprawy działów  jest potrzebne jakieś niezależne grono.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 07 lutego 2015 - 17:34

#4

Wiesz ,że tu nie chodzi o pieniądze tylko o jakiś czynny udział jako administrator/moderator bo samemu to się nie chce bawić. Nawet do przedyskutowania sprawy działów  jest potrzebne jakieś niezależne grono.

Ok :) Ale szybciej znajdziesz młodych ludzi pełnych energii do prowadzenia forum, jeśli będą mieć gotowy styl i oszczędzą te 100 zł. :) 


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 07 lutego 2015 - 17:38

#5

Ale naprawdę nie mogę liczyć odrobinę na twoja pomoc? Wiadomo że się podlinkuje zaprzyjaźnione tematy jak np to forum ale fajnie by było mieć jeszcze jakieś małe wsparcie chociaż prawda? Jak coś to podeślij mi linka to stylu na maila [email protected] tak bym miał rownież kontakt do ciebie.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 07 lutego 2015 - 18:09

#6

Jeśli chodzi o treści merytoryczne etc to jak najbardziej. Chętnie założę konto i dodam swoje dwa grosze. Z wymianą linkami itd też nie będzie problemu. Ale z jakimiś instalacjami silników, wgrywaniem styli, czy tworzeniem kategorii to będzie ciężko. Znajdziesz na pewno kogoś z zapasem czasu ;)


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 07 lutego 2015 - 18:13

#7

Tak czy inaczej liczę również na ciebie od tej drugiej strony :) Czas pokaże bo myślę że temat może być fajny.


  • 0

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 07 lutego 2015 - 19:51

#8

Chodzi Ci o forum z tematyką podobną do WHT i GHT?


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 07 lutego 2015 - 19:53

#9

Dokładnie tak , pomyślałem sobie by połączyć ten zestaw w jeden.


  • 0

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 07 lutego 2015 - 19:57

#10

Zapomniałem, że jeszcze jest itbeta.pl ale nie wiem czy to jeszcze żyje. Myślę, że przy takim forum nie ma dużo roboty, trzeba tylko ludzi do pisania i dobrej reklamy, plusem jest też to że wymienione fora mocno kuleją, więc konkurencja mogłaby sporo namieszać.

Jak będziesz już miał jakieś poważniejsze plany to chętnie coś od siebie dodam (bardziej o gamehostingu)

 

Na uboczu, to czy WEBTALK nie jest nieco podobną formą twojego projektu?


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 07 lutego 2015 - 20:18

#11

Zapomniałem, że jeszcze jest itbeta.pl ale nie wiem czy to jeszcze żyje. Myślę, że przy takim forum nie ma dużo roboty, trzeba tylko ludzi do pisania i dobrej reklamy, plusem jest też to że wymienione fora mocno kuleją, więc konkurencja mogłaby sporo namieszać.

Jak będziesz już miał jakieś poważniejsze plany to chętnie coś od siebie dodam (bardziej o gamehostingu)

 

Na uboczu, to czy WEBTALK nie jest nieco podobną formą twojego projektu?

Plan jest prosty , dobrze rozpisane działy + fajna dokumentacja paneli , usług itp elementy. Czy wspomniane fora kuleją czy nie ,nie mi oceniać ale brakuje po prostu bezstronności a chyba to jest najważniejszy element w społeczności w takiej formie. Na pewno forum nie będzie szło w kierunku wolnych dyskusji samego tworzenia stron i ma się głównie skupić na usługach i tylko usługach ewentualnie na elementach w formie modułów do paneli czy innych skryptów niezbędnych do zarządzania usługą. Web-Talk podoba mi się za przyjazne podejście ale tematyka tu jest bardziej obszerna czego na forum ,które planuje stworzyć na pewno nie będzie. Cel forum to propagowanie informacji w krótkiej formie opinie o firmach ,usługach , elementy do zarządzania i nic więcej. Ale czekam ciągle na styl :)


  • 0

JJay

    Stary wyjadacz

  • 199 postów
    • Czas spędzony online: 5d 9h 38m 21s
19
Dobra
  • LocationCieszyn > Łódź

Napisano 08 lutego 2015 - 00:13

#12

Chodzi o prowadzenie czy edycja forum (kod) ? Bo jakoś tego nie zrozumiałem. Jeśli to pierwsze to mógłbym spróbować ;)


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 08 lutego 2015 - 00:18

#13

Chodzi o prowadzenie czy edycja forum (kod) ? Bo jakoś tego nie zrozumiałem. Jeśli to pierwsze to mógłbym spróbować ;)

Chodzi o pomoc w prowadzeniu forum bo ja nie zawsze mam po prostu czas.


  • 0

JJay

    Stary wyjadacz

  • 199 postów
    • Czas spędzony online: 5d 9h 38m 21s
19
Dobra
  • LocationCieszyn > Łódź

Napisano 08 lutego 2015 - 00:20

#14

A to spoko. Doświadczenie choć niezbyt wielkie to mam. Byłem (jedynym) moderatorem forum niestety już upadłego projektu a później i nawet adminem ale tylko 3 miechy.


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 08 lutego 2015 - 00:26

#15

A to spoko. Doświadczenie choć niezbyt wielkie to mam. Byłem (jedynym) moderatorem forum niestety już upadłego projektu a później i nawet adminem ale tylko 3 miechy.

Mam kontakt z kilkoma osobami zarówno z Polski jak z innych części świata co ich waluta przegoniła po europie ale ciągle w zawodzie siedzą. Więc temat jest fajny tym bardziej ze na pewne forum sam mam już odruchy wymiotne. Czekam aż mi zonic szablonik podeśle to zobaczę jak się to prezentuje wszystko i może posuniemy ten temat dalej.

Odnośnie szablonu do projektu za namową kilku osób i dość cichą postawą zonic co mnie strasznie zaskoczyło ,poszliśmy w typowy bootstrap 3.2.3 https://github.com/TheZoker/ComBoot ponieważ również łatwiej będzie integrować kolejne elementy tego projektu. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie , obecnie osobiście czekam bo chciałem brać wersje premium ale maja jakiś problem z przyjęciem płatności. Tyle w temacie :)


Użytkownik SiXwishlist edytował ten post 08 lutego 2015 - 17:54

  • 0

krzysiek_web

    Użytkownik

  • 63 postów
    • Czas spędzony online: 3d 19h 56m 32s
6
Neutralna

Napisano 09 lutego 2015 - 17:41

#16

Six daj znać jak coś będzie już online.

 

PS. Nawet mam pomysł na zrobienie fajnego rankingu/katalogu firm z branży hostingowej.


Użytkownik krzysiuus edytował ten post 09 lutego 2015 - 17:45

  • 0

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.


SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 09 lutego 2015 - 18:46

#17

Six daj znać jak coś będzie już online.

 

PS. Nawet mam pomysł na zrobienie fajnego rankingu/katalogu firm z branży hostingowej.

Super ale obecnie forum zostało oparte o IPB


  • 1

JJay

    Stary wyjadacz

  • 199 postów
    • Czas spędzony online: 5d 9h 38m 21s
19
Dobra
  • LocationCieszyn > Łódź

Napisano 09 lutego 2015 - 22:17

#18

Jakbyś mógł podrzucić link na PW byłoby fajnie :P


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 10 lutego 2015 - 16:09

#19

Temat nabiera rumieńców więc myślę że do końca tygodnia się uporamy z większością elementów.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 11 lutego 2015 - 14:13

#20

@up
Tak z ciekawości... Zaangażowałeś do projektu Fabiana? ;> 


  • 0





Podone tematy Collapse


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych