Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jaką gilotynę (trymer) do papieru kupić?


2 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 27 marca 2015 - 23:38

#1

Hej, 
na potrzeby wycinania wizytówek chcę zakupić gilotynę. Tych wizytówek trochę będzie, papier też będzie gruby, więc moje pytanie brzmi, czy ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?

Jakiej firmy gilotynę kupić?


  • 0

m0drzew

    Nowy użytkownik

  • 23 postów
    • Czas spędzony online: 7h 48m 25s
3
Neutralna
  • LocationPolska

Napisano 05 kwietnia 2015 - 14:03

#2

Hej, 
na potrzeby wycinania wizytówek chcę zakupić gilotynę. Tych wizytówek trochę będzie, papier też będzie gruby, więc moje pytanie brzmi, czy ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?

Jakiej firmy gilotynę kupić?

Trymer ???Ile tych wizytówek będzie? 10? 50 ? Każda drukarnia niezależnie czy offsetowa, czy mniejszego kalibru - cyfrowa musi mieć profesjonalną gilotynę, nawet takie wynalazki jak TESS 900 nie przejdą. Nowe startują od 5kPLN (formaty A2+) w górę w zależności od potrzeb. Używkę można wyrwać za 1,5-2,5kPLN zależy jakie funkcje dodatkowe ma zawierać.  W moim przypadku zawsze potrzebne było powietrze do unoszenia stosu, aby go lekko przesuwać, elektroniczne ustawianie odległości cięcia, elektryczny docisk. A jak przestawiliśmy się na gilotynkę z programem cięcia to czas krojenia skrócił się o przynajmniej połowę. Szczególnie przydatna funkcja przy cięciu arkusza na wiele małych użytków (np. B2 na ulotki A5, czy na wizytówki).


  • 0

--

Jakieś takie moje wypociny: słupskie pogaduchy


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 06 kwietnia 2015 - 09:07

#3
Wizytówek będzie więcej. Ale szukam czegoś raczej do biurowego zastosowania do 300 zł. Nie do masowej produkcji
  • 0





Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych