Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kursy, szkolenia poszukiwane


7 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 29 czerwca 2015 - 11:07

#1

Hej,

pracodawca chce zainwestować w dział IT i wysłać nas na jakieś kursy / szkolenia dając nam wolną rękę - tzn jak sobie coś znajdziemy to nas wyśle :)

Teraz prośba do Was, może słyszeliście ostatnio o czymś ciekawym? Coś z dziedziny web, czyli jakieś PHP/HTML/CSS/JS, ale może być też teoretycznie coś 'nowego' żeby poszerzyć horyzonty :)


  • 0

webDeveloper


Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 29 czerwca 2015 - 17:19

#2

Generalnie osobiście uważam że szkolenia są drogie i gówno warte :) Jakbym miał już coś polecić to Angular lub React.


  • 0

2ed58r7.png


unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 29 czerwca 2015 - 19:24

#3

Chodziło mi raczej o polecenie konkretnych kursów/szkoleń/meetingów, niż samej tematyki :P Ale dzięki :D


  • 0

webDeveloper


Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 30 czerwca 2015 - 15:22

#4

Jedyne co mi przychodzi na myśl to udział w eventach typu barcampy, hackatony czy developers days.
Są jeszcze eventy organizowane pod określony soft np. joomla days / JUG, drupal days czy wordup, sporo z ecommercyjności itd.

​Można poszerzyć znacznie horyzonty, a poznając prelegentów można również zasięgnąć informacji o szkoleniach jakie organizują.

I tylko w takim wypadku szkolenie ma sens, bo w każdym innym jest dokładnie tak jak opisał Yeoman ;)

​ps. zerknij co się dzieje na webmastah.pl
Serwisu agregującego wszystkie branżowe eventy nie znalazłem. Może już jakiś zaistniał, a jeśli nie , to jest to całkiem niezły pomysł na zarobienie na reklamie kontektsowo-wizualnej ;)

 

 

edyp, właśnie dostałem tematycznym spamem z eitcapl :D
 

 

Zawiadamiamy, że jeszcze do końca lipca 2015 r. można zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniach e-learning dofinansowanych w 80% dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej, których ukończenie zostaje poświadczone międzynarodowym certyfikatem informatycznym wydawanym w Brukseli.
Dofinansowaniem objęte są kierunki (w całości w języku polskim):
- Grafika Komputerowa
- Kluczowe Kompetencje Informatyczne
- Informatyka Biznesowa
- Bezpieczeństwo Informatyczne
Program kursów obejmuje zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Możliwość skorzystania z 80% dofinansowania jest ograniczona w czasie i w liczbie miejsc. Aby uzyskać kod rejestracji oraz skorzystać ze wsparcia UE, prosimy kliknąć w link: więcej o szkoleniach >

Z wyrazami szacunku,
Krajowy realizator programu
 

HW któż zacz ten KRP ;>


  • 0

przemoo83

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 316 postów
    • Czas spędzony online: 24d 21h 32m 26s
46
Bardzo dobra

Napisano 02 lipca 2015 - 13:31

#5

A co myślicie o Microsoft Certified Solutions Developer? Warte jest to coś w ogóle czy tylko fajnie brzmi?

https://www.microsof...tification.aspx

A jeszcze  w temacie kursów tutaj jest jeden ciekawy:

https://www.coursera.org/course/webgl

Przebrnąłem przez pierwszą lekcję i uświadomiłem sobie, że jestem za głupi, żeby to ogarnąć:D


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 02 lipca 2015 - 13:56

#6

A co myślicie o Microsoft Certified Solutions Developer? Warte jest to coś w ogóle czy tylko fajnie brzmi?

https://www.microsof...tification.aspx

A jeszcze  w temacie kursów tutaj jest jeden ciekawy:

https://www.coursera.org/course/webgl

Przebrnąłem przez pierwszą lekcję i uświadomiłem sobie, że jestem za głupi, żeby to ogarnąć :D

Pewnie, że warte. ASP.NET MVC to typowo korporacyjnie. A w korporacjach często patrzą na takie papierki.


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 02 lipca 2015 - 23:55

#7

A co myślicie o Microsoft Certified Solutions Developer?

Na pytania o zasadność uczenia się czegokolwiek, odpowiedzią jest rynek pracy.

Przeglądnij oferty pracy, kto jest poszukiwany, z jaką wiedzą, gdzie często są podane widełki płacowe, a okazuje się że to co kosztuje mniej wyrzeczeń, szybciej punktuje.

Via robota w IBM czy Oracle. Ale o tym niestety wykładowcy na uczelniach nie mają za grosz pojęcia.


  • 0

przemoo83

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 316 postów
    • Czas spędzony online: 24d 21h 32m 26s
46
Bardzo dobra

Napisano 03 lipca 2015 - 00:30

#8

Ze mną

 

Na pytania o zasadność uczenia się czegokolwiek, odpowiedzią jest rynek pracy.

Przeglądnij oferty pracy, kto jest poszukiwany, z jaką wiedzą, gdzie często są podane widełki płacowe, a okazuje się że to co kosztuje mniej wyrzeczeń, szybciej punktuje.

Via robota w IBM czy Oracle. Ale o tym niestety wykładowcy na uczelniach nie mają za grosz pojęcia.

W moim przypadku jest o tyle inaczej, że ja nie aspiruję do zostania zawodowym programistą. Wszystkie umiejętności webdeveloperskie zdobywam po prostu hobbistycznie. Inna sprawa, że przydają się w moim zawodzie (marketing internetowy) i fakt, że np. potrafię machnąc sam "landing pejdża" zamiast go zlecać na pewno jest na moją korzyść. Ale gdzieś tam chodzi po głowie czasem taka myśl żeby zacząć na tym zarabiać...maybe one day :P


  • 0





Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych