Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jak darmowa platforma e-lerningowa dla szkoły językowej

moodle e-lerning szkoła mała szkoła językowa

2 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 28 października 2015 - 21:12

#1

Szukam darmowej platformy e-lerningowej dla małej szkoły językowej. Moja pierwsza myśl to https://moodle.org/, ale może są jakieś ciekawe alternatywy?

Moodle akurat znam ze studiów i w sumie nadało by się bardzo dobrze, ale nie mam pojęcia, czy to najlepsze rozwiązanie :)


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 29 października 2015 - 08:20

#2

Z mi znanych najlepsze (znam tylko moodle) :D


  • 0

webDeveloper


Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 30 października 2015 - 01:33

#3

Szukam darmowej platformy e-lerningowej dla małej szkoły językowej. Moja pierwsza myśl to https://moodle.org/, ale może są jakieś ciekawe alternatywy?

Moodle akurat znam ze studiów i w sumie nadało by się bardzo dobrze, ale nie mam pojęcia, czy to najlepsze rozwiązanie :)

Z LMS znane poniekąd są mi Forma, Olat,  i eFront.
Formy nie zatrybiłem w ogóle. Olat okazał się całkiem fajny. Na efronta miałem za mało czasu, ale teraz pewnie postawiłbym na niego.

Niestety, minusem jest stan tłumaczeń na PL, choć może jest do wszystkich już coś bardziej zaawansowanego niż z grubej rury odpalony g.translate.


Co do moodla, od momentu propozycji wyceny szablonu do moodla przestało mnie dziwić dlaczego ta platforma tak okrutnie się wlecze.
Tym samym przestał mnie dziwić znikomy rynek usług, choć jest to najczęściej wybierany LMS przez nauczycieli.

Cóż powiedzieć gdy o niczym innym nie słyszeli.


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych