Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jaki hosting pod Moodle?


7 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 28 października 2015 - 23:46

#1

Szukam hostingu pod platformę Moodle (coś taniego, współdzielonego) z kilkunastoma użytkownikami w systemie.
Ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 29 października 2015 - 14:18

#2

Pytanie czy ty chcesz kupić usługę czy tylko zawracasz gitarę ;) A tak na poważnie nie mamy lokalizacji w PL co pewnie ciebie głównie interesuje. A nie mamy z tego powodu że w PL klienci nie chcą płacić realnych kwot za utrzymanie usług tego typu lub idą do firmy co utrzymuje strony klientów w rurkach czyli zboks ,ale nie mają następnie gdzie płakać jak im coś nie działa bo skutecznie wszelaki płacz jest usuwany.

Na dziś nie trzymamy tego dużo ale kilka uczelni lecz to i tak dobry wynik tyle że usługi nie są tanie :)


  • 1

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 29 października 2015 - 14:31

#3

Pytanie czy ty chcesz kupić usługę czy tylko zawracasz gitarę ;) A tak na poważnie nie mamy lokalizacji w PL co pewnie ciebie głównie interesuje. A nie mamy z tego powodu że w PL klienci nie chcą płacić realnych kwot za utrzymanie usług tego typu lub idą do firmy co utrzymuje strony klientów w rurkach czyli zboks ,ale nie mają następnie gdzie płakać jak im coś nie działa bo skutecznie wszelaki płacz jest usuwany.

Na dziś nie trzymamy tego dużo ale kilka uczelni lecz to i tak dobry wynik tyle że usługi nie są tanie :)

Czytałeś na pewno mój temat na WHT więc wiesz o co chodzi ;) 
Lokalizacja dla mnie ma znaczenie.


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 29 października 2015 - 14:34

#4

Czytałeś na pewno mój temat na WHT więc wiesz o co chodzi ;) 
Lokalizacja dla mnie ma znaczenie.

Nie czytałem ale pewnie to jeszcze dziś zrobię.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 29 października 2015 - 14:39

#5

Podeślij mi jakąś ofertę nie do odrzucenia na pół roku to pogadamy :) Domeną .pl albo .eu w gratisie :P


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 29 października 2015 - 14:48

#6

Podeślij mi jakąś ofertę nie do odrzucenia na pół roku to pogadamy :) Domeną .pl albo .eu w gratisie :P

Szczerze? Szanuję bardzo swoich klientów dlatego niech tak zostanie że nim nie będziesz ;) A ponownie zupełnie na poważnie kup usługę w zboxie albo może poszukaj wyników na jakimś blogu gdzie jest przeprowadzone badanie na temat wydajności usług hostingowych. Lub zapytaj rozdartego on ma wszędzie usługi po 3 czy 5 lat. Kurcze nie wiem czemu mi się zawsze kojarzy z marudą ze smerfów. :P


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 29 października 2015 - 14:53

#7

Szczerze? Szanuję bardzo swoich klientów dlatego niech tak zostanie że nim nie będziesz ;) A ponownie zupełnie na poważnie kup usługę w zboxie albo może poszukaj wyników na jakimś blogu gdzie jest przeprowadzone badanie na temat wydajności usług hostingowych. Lub zapytaj rozdartego on ma wszędzie usługi po 3 czy 5 lat. Kurcze nie wiem czemu mi się zawsze kojarzy z marudą ze smerfów. :P

Chciałem dać się przekonać ofercie hostingu, który od zawsze odrzucał mnie już na etapie odwiedzenia strony (wygląd nie musi świadczyć o jakości usług przecież). No ale trudno :)
Pewnie dla testu pójdą najtańszy VPS z https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml :) 


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 10 listopada 2015 - 16:12

#8

Mam podobne zdanie na temat tej firmy zonic ;-) Kiedyś jeszcze trzymałem tam jeszcze same domeny, ale teraz już nawet tego tam nie mam. Po prostu nie widzę celu.


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych