Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Content medyczny


4 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
AantekLux
0
Neutralna

Napisano 24 grudnia 2015 - 09:33

#1

Prowadzę dwa serwisy o tematyce medycznej. Mam spory problem z pozyskiwanie contentu medycznego o przyzwoitej jakości... Ktoś może działa w tej branży? Jak sobie z tym radzicie?


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 26 grudnia 2015 - 23:21

#2

Studenci medycyny od 2 roku (?)
Wbrew pozorom mają sporo wolnego czasu.


  • 0

x_n

    Nowy użytkownik

  • 40 postów
    • Czas spędzony online: 1h 38m 26s
0
Neutralna

Napisano 28 grudnia 2015 - 07:34

#3

Muszę się zgodzić. Wszystko jest kwestią tego ile jesteś w stanie za to zapłacić. Generalnie content medyczny nie jest tani, ze względu na specyfikację branży. Poza tym nie każdy student potrafi ciekawie pisać. Wbrew pozorom trzeba mieć do tego pewnego rodzaju talent.

Zapytaj jeszcze tutaj: http://healththink.pl/ - poproś ich o wycenę.


  • 0

Kamila90
0
Neutralna

Napisano 14 września 2016 - 10:56

#4

Żaden content marketing nie jest tani... No może tylko i wyłącznie taki z treściami za 2zł/szt, ale on kompletnie do nikogo nie trafi. Sama jestem na etapie szukania agencji, która mogłaby zając sie SEO i Content Marketingiem dla strony mojego sklepu internetowego, którą stosunkowo niedawno założyłam. Kontaktowałam się już z kilkoma agencjami, przeglądałam też bardzo wiele ofert. Prowadzę biznes w branży modowej, a ona jak pewnie wiecie także do łatwych nie należy. Jest to mój drugi sklep, ale ten pierwszy jest na rynku od wielu lat i ma się dobrze. Na początku myślałam o powiększeniu oferty tego pierwszego sklepu, ale stwierdziłam, że nie ma zbyt dużego sensu, bo jest to sklep z bielizną głównie damską i nie pasowałyby tam ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci i właśnie z tego powodu postanowiłam założyć drugi sklep. Zależy mi głównie na bardzo wysokiej jakości artykułach poradnikowych i specjalistycznych a także na marketingu szeptanym (nie mylić z szemranym, w którym posty z linkami umieszczane są gdziekolwiek). Miałam już przeprowadzaną taką małą kampanie "marketingu szeptanego" przez sporą agencje i na całe szczęście nie była to duża kampania i nie wydałam na to ogromnej sumy, bo posty dotyczące bielizny wylądowały na forum o motoryzacji... Czytam często artykuły na różnych portalach dotyczących marketingu internetowego i trafiłam na kilka ciekawych artykułów pracowników agencji Semtec. Sprawdzałam ich ofertę i wydaje się być ciekawa. Moglibyście zerknąć i napisać co o niej sądzicie? Podsyłam link https://www.semtec.pl/uslugi-seo/content-marketing/


  • 0

TomaszEM

    Nowy użytkownik

  • 33 postów
    • Czas spędzony online: 9h 30m 52s
4
Neutralna

Napisano 19 września 2016 - 21:43

#5

Dobry copywriter z doświadczeniem w takiej tematyce i tyle. Zresztą zależy jakiej jakości ma być ten content - lifestyle, specjalistyczny, poradnikowy? Wszystko da się zrobić. :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych