Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kiepski dzień w pracy


6 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zegarek11
-2
Neutralna

Napisano 25 lutego 2016 - 09:11

#1

Witajcie moi drodzy,

 

Ostatnio tzn. 2 miesiące temu miałem bardzo kiepski dzień w pracy. Mianowicie wyszło bardzo nie fortunnie upadek i ręka połamana ;/ no nieciekawie bardzo. Do tej pory zastanawiam się jak w taki dziwny sposób można złamać sobie rękę. No cóż stało się przeżyłem :) Ale teraz po tym czasie zastanawia mnie skąd mogę jeszcze zaczerpnąć odszkodowania z tego nieszczęsnego wypadku. Jesteście wstanie mi coś może doradzić ? Też się zastanawiałem czy się nie udać gdzieś, gdzie uzyskują większe odszkodowania. Ale z drugiej strony sobie myślę, że to ręką i w sumie szału bez :)


  • -2

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 25 lutego 2016 - 09:21

#2

Witajcie moi drodzy,

 

Ostatnio tzn. 2 miesiące temu miałem bardzo kiepski dzień w pracy. Mianowicie wyszło bardzo nie fortunnie upadek i ręka połamana ;/ no nieciekawie bardzo. Do tej pory zastanawiam się jak w taki dziwny sposób można złamać sobie rękę. No cóż stało się przeżyłem :) Ale teraz po tym czasie zastanawia mnie skąd mogę jeszcze zaczerpnąć odszkodowania z tego nieszczęsnego wypadku. Jesteście wstanie mi coś może doradzić ? Też się zastanawiałem czy się nie udać gdzieś, gdzie uzyskują większe odszkodowania. Ale z drugiej strony sobie myślę, że to ręką i w sumie szału bez :)

Uprzejmie uprzedzam, że próba wciśnięcia w tym temacie jakiegoś linku, czy nazwy firmy skończy się banem.


  • 1

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 25 lutego 2016 - 09:50

#3

Toż to od razu śmierdzi mi tym :D

Czekamy na drugiego jakże szczęśliwym zbiegiem okoliczności właśnie świeżo zarejestrowanego i zarazem znającego się na rzeczy usera który zabierze tutaj głos :D i zarzuci linkiem typu "Ta firma jest świetna"


  • 1

webDeveloper


zegarek11
-2
Neutralna

Napisano 25 lutego 2016 - 13:34

#4

Toż to od razu śmierdzi mi tym :D

Czekamy na drugiego jakże szczęśliwym zbiegiem okoliczności właśnie świeżo zarejestrowanego i zarazem znającego się na rzeczy usera który zabierze tutaj głos :D i zarzuci linkiem typu "Ta firma jest świetna"

Jesteście bardzo pomocni...


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 25 lutego 2016 - 13:53

#5

Jak to na forum prawniczym, oh wait...


  • 1

webDeveloper


Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 27 lutego 2016 - 19:52

#6

Zegarek, złam sobie naprawdę rękę i dostaniesz więcej hajsu z odszkodowania niż za jakiś spam ;)


  • 0

2ed58r7.png


justys7
0
Neutralna

Napisano 05 kwietnia 2016 - 22:05

#7

a mam pytanie skąd wiecie że to spam nie twierdzę że nie ale jestem ciekawa jak to wykryliście;)


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych