Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Sax.pl - nowy gracz na rynku hostingu

sax sax.pl hosting webhosting

35 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 02 października 2013 - 08:34

#21

To wy rozmawiacie o domenach czy hostingu? :D Bo raz widzę "Każdy trzyma domeny tam gdzie uważa" a piszcie o limitach, coś tutaj się nie trzyma :D


  • 0

webDeveloper


kabula

    Nowy użytkownik

  • 46 postów
    • Czas spędzony online: 39s
3
Neutralna

Napisano 02 października 2013 - 14:26

#22

Ja nie wiem już o czym tutaj gadać bo się zrobiło masło maślane. Coś takiego jak brak limitów nie istnieje - bo to że masz nieograniczony transfer nie oznacza, że nie zostaniesz wywalony z serwera za obciążenie pamięci i procesora. Kiedy poznasz bliżej hosting bez limitów to robi się wesoło. Miałem hosting w nazwie. 369 za pierwszy rok. Po 6 miesiącach dowiedziałem się, że wyczerpałem wszystkie parametry konta i musze zapłacić 550 zł za kolejny rok ;-) Najlepsze jest to, że te same strony mam na koncie Hekko za całe 120 zeta, obserwuję obciążenie i nic się nie dzieje. Poczytaj fora hostingowe - tam jak ktoś pisze o braku limitów to odraz idzie fala...


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 02 października 2013 - 18:43

#23

Ja nie wiem już o czym tutaj gadać bo się zrobiło masło maślane. Coś takiego jak brak limitów nie istnieje - bo to że masz nieograniczony transfer nie oznacza, że nie zostaniesz wywalony z serwera za obciążenie pamięci i procesora. Kiedy poznasz bliżej hosting bez limitów to robi się wesoło. Miałem hosting w nazwie. 369 za pierwszy rok. Po 6 miesiącach dowiedziałem się, że wyczerpałem wszystkie parametry konta i musze zapłacić 550 zł za kolejny rok ;-) Najlepsze jest to, że te same strony mam na koncie Hekko za całe 120 zeta, obserwuję obciążenie i nic się nie dzieje. Poczytaj fora hostingowe - tam jak ktoś pisze o braku limitów to odraz idzie fala...

To jest oczywiste, że w regulaminach muszą być odpowiednie restrykcje. Piszesz po raz kolejny to samo, a przecież Ameryki nie odkryłeś :)

Teraz wracamy do dyskusji na temat Sax.pl. Jeśli chcesz dyskutować o limitach, to załóż proszę nowy temat :) Pozdrawiam.


  • 0

senrix

    Nowy użytkownik

  • 12 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 03 października 2013 - 00:59

#24

Ja co prawda, już nic od siebie nie mam dodania, ale przejrzałem sporo ofert i wnioskuję, że rynek hostingu to jakaś wolna amerykanka.

Niektórzy za sto giga krzykną 100 złotych (gbzl.pl) albo 200, a niektórzy za 20 giga krzykną 300 złotych. Kompletnie żadnej normy cenowej.

Nie ważne ile kosztuje utrzymanie zasobów, klient się znajdzie chyba niezależnie od tego czy krzyknie się 100 , 200 czy 350... takie mam wrażenie.

 

Dziękuję, tyle ode mnie. :)


  • 0

konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 03 października 2013 - 07:59

#25

@senrix - masz rację. Wydaje się, że nieświadomi Klienci mogą brać hosting o niewielkich parametrach za grubą kasę. Z czasem kiedy zauważą różnicę mogą już nie chcieć przechodzić np. do wspomnianego sax.pl bo nie wiedzą co ich czeka poza mniejszym rachunkiem. Niemniej jednak w tej firmie podoba mi się dość duża ilość ofert w końcu nie każdy potrzebuje 50GB pod nowo powstałego bloga :) ciekawe jak jest w przypadku gdybym wybrał najmniejszy pakiet i chciał przejść na większy - orientuje się ktoś?

 

edit:literówka


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 03 października 2013 - 12:25

#26

@senrix - masz rację. Wydaje się, że nieświadomi Klienci mogą brać hosting o niewielkich parametrach za grubą kasę. Z czasem kiedy zauważą różnicę mogą już nie chcieć przechodzić np. do wspomnianego sax.pl bo nie wiedzą co ich czeka poza mniejszym rachunkiem. Niemniej jednak w tej firmie podoba mi się dość duża ilość ofert w końcu nie każdy potrzebuje 50GB pod nowo powstałego bloga :) ciekawe jak jest w przypadku gdybym wybrał najmniejszy pakiet i chciał przejść na większy - orientuje się ktoś?

 

edit:literówka

W regulaminie piszą, że jak ktoś przekroczy 80% zasobów to ma bloka na konto lub musi przejść na wyższy pakiet. Wnioskuję z tego, że można przejść:) Gdyby nie było takiej możliwości to przyznam, że słabo by to wyglądało.


  • 0

kabula

    Nowy użytkownik

  • 46 postów
    • Czas spędzony online: 39s
3
Neutralna

Napisano 03 października 2013 - 14:39

#27

zonic - pisałem to po raz pierwszy, ale jako że nie przynosi to efektów, to wrócmy do tematu sax


  • 0

konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 04 października 2013 - 14:31

#28

Dobra Panowie - wziąłem ich PRO-UNO. Generalnie wszystko na razie jest w porządku :) Zamówiłem, zapłaciłem, dostałem info o danych do konta - działa :) Nic szczególnego, bo wszędzie tak jest - ale piszę na bieżąco. Pingi też są bardzo OK. Zobaczymy jak będzie dalej. 


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 04 października 2013 - 15:05

#29

Napisz im że coś nie działa i zobacz jak szybko zareagują.


  • 0

webDeveloper


konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 04 października 2013 - 18:34

#30

Całkiem szybko reagują :) Screnn.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 04 października 2013 - 19:19

#31

Pewnie akurat tak trafiłeś :) Nie sądzę, żeby ktoś siedział przy supporcie w godzinach wieczornych codziennie 


  • 0

konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 04 października 2013 - 19:48

#32

No tak. Na pewno jako nowa firma to nie wierze, że mają support 24/h - szczególnie w godzinach nocnych czy w weekendy. Ale ogólnie nie jest źle - zobaczymy za jakiś czas jak będzie ze stabilnością i działaniem. 


  • 0

konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 06 listopada 2013 - 11:50

#33

W sumie miesiąc po użytkowaniu tego hostingu mogę napisać, że polecam. Nie zauważyłem przestojów, wszystko działa tak jak trzeba stabilnie i szybko. 

Czas pokaże jak będzie za 3, 6 i 12 miesięcy ale jestem zdania na dzień dzisiejszy, że warto ;-)


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 06 listopada 2013 - 16:42

#34

W sumie miesiąc po użytkowaniu tego hostingu mogę napisać, że polecam. Nie zauważyłem przestojów, wszystko działa tak jak trzeba stabilnie i szybko. 

Czas pokaże jak będzie za 3, 6 i 12 miesięcy ale jestem zdania na dzień dzisiejszy, że warto ;-)

Korzystałeś z supportu od ostatniego razu, o którym pisałeś w tym temacie? Dają radę z odpowiadaniem w przyzwoitym czasie i na temat?


  • 0

konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 08 listopada 2013 - 10:15

#35

Tak - korzystałem dwukrotnie. Raz w tygodniu - reakcja w ciągu bodajże 30 minut i w weekend to był czas w okolicach 2h. Chciałem zwiększyć ilość podpięcia domen do tego małego konta bo są tam ograniczenia - nie było z tym problemów :)


  • 0

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 26 sierpnia 2014 - 12:35

#36

Zamówiłem właśnie usługę na testy, jak wszystko będzie okej to się tam przenoszę.

 

Ładne ceny, a support mega szybki w porównaniu do obecnego hosta.


  • 0





Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych