Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Pętla


2 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Rodzyn

    Nowy użytkownik

  • 36 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 20 stycznia 2014 - 15:35

#1

Witam

Mam niestety mały problem gdyż chcę na swoją stronę zrobić taki mały dodatek co do przeglądania tematów postów no i chcę aby to była lista przewijana tzn. scroll lecz niestety ten system zawodzi gdyż nie chce poprawnie działać, mniejsza o to. Mam tu mały kawałek kodu.

 

Kod poniżej ... (fajnie że ucięło tekst po .[./code] ... ) I chcę aby po kliknięciu w #listakursuhtmlnext a ładował div #strona2 i kolejno #strona3, za każdym razem po kliknięciu :) A jeżeli nie będzie takiego div'a to żeby ładował pierwszy div. 

 

Bardzo dziękuję za pomoc i oczywiście odpowiednio wynagrodzę ;)

$(document).ready(function() {
    loadPage();
});
 
function loadPage(url) {
    if(url == undefined) {
        $('#listakursowhtml5').load('listaporadnikow/poradnikihtml.html #strona1', hijackLinks);}
    else {
        $('#listakursowhtml5').load('listaporadnikow/poradnikihtml.html' + url, hijackLinks);}
}
 
function hijackLinks() {
    $('#listakursuhtmlnext a').click(function(e) {
        e.preventDefault();
        loadPage(e.target.href);
    });
}

  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 20 stycznia 2014 - 16:49

#2

Sprawdź to:

$(document).ready(function() {
    loadPage();
});
 
function loadPage(url) {
    if(url == undefined) {
        $('#listakursowhtml5').load('listaporadnikow/poradnikihtml.html #strona1', hijackLinks);}
    else {
        $('#listakursowhtml5').load('listaporadnikow/poradnikihtml.html ' + url, hijackLinks);}
}
 
function hijackLinks() {
    $('#listakursuhtmlnext a').click(function(e) {
        e.preventDefault();
        loadPage(e.target.href);
    });
}

Swoją drogą jaki jest problem?


  • 0

webDeveloper


Rodzyn

    Nowy użytkownik

  • 36 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 20 stycznia 2014 - 16:55

#3

Hm, co do sliderów to 2 na stronie by były i nie wiedzieć czemu ten 2 niezależnie jaki po prostu nie działa :(

 

A co do tej funkcji to widzę że jedynie dodałeś spację po poradnikihtml.html więc nie wiem w czym to pomoże jeżeli on nie wie co z tym zrobić :)

 

Może i ten kod jest dobry to w takim razie jak zrobić <button> aby załóżmy że mamy listę <ul> <li> </li> </ul> od 1 do 8 wynumerowaną a ja chcę aby po kliknięciu tego buttona znikła ta lista od 1 do 8 i pokazała się od 9 do 16 ;D


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych