Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem z spojlerem (shortcode)

shortcode wordpress wtyczka

5 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Ombrinho
0
Neutralna

Napisano 28 marca 2014 - 12:31

#1

Witam wszystkich

 

Od dobrych kilku miesięcy posiadam wtyczkę ShortCode Ultimate (wtyczka na Wordpress). Z powodzeniem używałem na swojej stronie spojlerów (zwijany-rozwijany tekst) które działały. Przedwczoraj zauważyłem, że nie działają, po naciśnieciu, po prostu się nie rozwijają. Pisałem na support do właściciela wtyczki, pisałem także na forach wordpress cisza. Nie wiem z czym to może być problem, podejrzewałem coś z kodem CSS..., ale nie wiem jak się za to zabrać, znaczy w czym tkwić może problem. Poniżej link do strony ze spojlerem:

 

http://bankowo.net.p...to-dla-mlodych/

 

Może ktoś się orientuje, albo miał podobny problem....wszelkie wskazówki, porady od Was są dla mnie na wagę złota. Z góry dzięki za pomoc.


  • 0

wolfdz

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 252 postów
    • Czas spędzony online: 10d 19m 41s
14
Dobra
  • LocationKraśnik

Napisano 28 marca 2014 - 13:07

#2

Chodzi Ci o to: "Kliknij aby rozwinąć" ?

Przecież to działa. Mi rozwija bez problemu.

Jeżeli tobie nie to usuń ciastka w przeglądarce i powinno pomóc. Mi też czasem takie spoilery nie rozwijały się więc usuwałem zapisane ciasteczka.


  • 2

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 28 marca 2014 - 15:24

#3

Ciastka? A co ciastka mają wspólnego z takim czymś? Może chodzi Ci o pamięć podręczną (cache)?

 

Co do samego błędu to wystarczy rzucić okiem na consolę:

https://www.dropbox....28 15.22.41.png

Musisz najpierw naprawić ten problem


  • 2

webDeveloper


wolfdz

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 252 postów
    • Czas spędzony online: 10d 19m 41s
14
Dobra
  • LocationKraśnik

Napisano 28 marca 2014 - 18:06

#4

Ciastka? A co ciastka mają wspólnego z takim czymś? Może chodzi Ci o pamięć podręczną (cache)?

 

Co do samego błędu to wystarczy rzucić okiem na consolę:

https://www.dropbox....28 15.22.41.png

Musisz najpierw naprawić ten problem

 

No możliwe :D Mylą mi się zawszę te dwa pojęcia :) Tak czy siak mi działało bez problemu.


  • 2

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 28 marca 2014 - 18:52

#5

Wszystko zależy od przeglądarki, chrome jest bardzo czuły na błędy i jeżeli jakiś js wywala błędy to inne nie będą działać poprawnie ;)


  • 2

webDeveloper


Ombrinho
0
Neutralna

Napisano 29 marca 2014 - 16:46

#6

Dzięki panowie za trafne wskazówki. Problem został naprawiony. Po pierwsze miałem starą wersję biblioteki Jquery, a wynikało to z tego, że korzystałem z widgetu-kalkulatora, który był już kilku letni i odwoływał się do wersji 1.5 jquery. Dodatkowo musiałem wyłączyć wtyczkę Cookie, ponieważ ten błąd który wyskakiwał mi na konsoli nie potrafiłem  rozwiązać, więc dałem sobie spokój. I teraz elegancko spojlery śmigają


  • 0





Podone tematy Collapse


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych