Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Konkurs - wygraj kamerę do auta!


3 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
konkis00

    Nowy użytkownik

  • 1 postów
    • Czas spędzony online: 1m 58s
0
Neutralna

Napisano 12 listopada 2014 - 22:04

#1

Chcecie jakiś konkursik na Mikołajki? Mamy zatem dla Was do wygrania Xblitz Classic za pierwsze miejsce oraz kamera Xblitz X-One za drugie, do obu prezentów dorzucamy jeszcze kartę pamięci 16 GB.

Jeśli chcesz wygrać wystarczy:

1. Polubić naszą stronę na Facebooku : https://www.facebook.com/zapalniczkihermes

2. Wykonać zdjęcie zza szyby Waszego autka, a następnie przesłać je na mail: [email protected] wraz z opisem. Im ciekawsze zdjęcie i opis tym większe szanse na wygranie.

Autorzy najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni , termin uczestnictwa w konkursie mija 28 listopada 2014 o północy, po tym terminie zostanie wyłoniony zwycięzca oraz osoba która zajmie drugie miejsce.

 

Więcej danych o konkursie znajdziecie pod tym linkiem : Kamera Samochodowa Konkurs 

 

Konieczne jest przeczytanie regulaminu: Regulamin konkursu


  • 0

Ares666

    Nowy użytkownik

  • 15 postów
    • Czas spędzony online: 1h 22m 45s
1
Neutralna

Napisano 13 listopada 2014 - 10:40

#2

A jakiej tematyki ma być te zdjęcie?


  • 0

Santio

    Nowy użytkownik

  • Santio - forum webmasterskie, forum komputerowe
  • 8 postów
    • Czas spędzony online: 35m 24s
-5
Neutralna

Napisano 12 grudnia 2014 - 12:12

#3

Nie wiem tego typu konkursy na FB wydają mi się być mega naciągane, potem i tak nikt nie wygrywa a organizator ma za free laiki. Coś podobne organizuje w tej chwili mPotwór z tym, że bez pośrednictwa FB co jest dla mnie bardziej wiarygodne tzn. musisz dokończyć zdanie i doładować za pomocą aplikacji mPotwór swój telefon za chyba 30 zł albo więcej i wtedy masz szanse na jeden z 20 tabletów. Dokładnie nie pamiętam bo uzupełniałem kilka dni temu - szczegóły dostępne na stronie - mpotwor.pl/promocja/orange akurat ten konkurs nazywa się mPomarańczowe Święta.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 21 grudnia 2014 - 21:08

#4

I co z wynikami konkursu?


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych