Skocz do zawartości

Zdjęcie

Simple Hosting - Podwajamy przestrzeń

Hosting WordPress SSD Plesk SiXwishlist

28 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 26 marca 2015 - 14:03

#21

Oceniam tylko na podstawie Waszej wymiany postów :)


  • 0

webDeveloper


zlotowinfo
0
Neutralna

Napisano 26 marca 2015 - 14:29

#22

nieraz mi się zdarzyło złe słowo o linuxpl, nigdy nie kłamałem, ale nigdy mi konta nie usunęli z tego powodu
coś tam się przytykało to odrazu powiedzieli że coś tam zwiększyli, chyba liczbę połączeń na sekundę czy coś
ostatnio miałem błąd pamięci, ale to wadliwe działanie jednej z funkcji php, to mi zaraz chcieli zwiększać pamięć
nie omieszkałem opisać sytuację linuxpl, odpowiedź: "Witam, no teraz Pan wie jak to wyglada u innych :)" ano fakt, teraz już wiem

co do sixwishlist
w istocie wykazał się cierpliwością, co do uczenia/przekonywania klientów do tego prymitywnego panela plesk
gdyby nie ta cena, to w życiu bym nie chciał tego gówniatego panel

 

co do chatu:
skrypt integrujący chat z systemem transakcyjny, kod prymitywny, zapisuje co 15 sekund, potem odczytuje nowe dane
i takie coś potrafiło się na hostingu sixwish zamulać, a na linuxpl zero problemów, widać tu jak kiepski jest panel plesk lub serwer sixwish
dodam iż przez pare dni była strona na: Dedicated Hosting, polepszyło się? tak, zwisy całego konta już nie było
a zwisy czatu nie trwały już kilkadziesiąt sekund, tylko poniżej 10sekund, co za hosting generuje stronę tyle czasu ;p
 


Użytkownik zlotowinfo edytował ten post 26 marca 2015 - 14:31

  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 26 marca 2015 - 14:34

#23

:)


  • 0

zlotowinfo
0
Neutralna

Napisano 26 marca 2015 - 14:36

#24

spokojnie, do dopiero fora polskojęzyczne ;)


  • 0

SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 26 marca 2015 - 14:39

#25

spokojnie, do dopiero fora polskojęzyczne ;)

Ciekawe kto to napisał:

"po jego wyłączeniu będę bardziej gadatliwy, bo już nie będzie właściwą: "nie załatwiaj się tam gdzie jesz"proponuję ostatnim kompromisem pozostawić konto,
którego będę używał wyłącznie sporadycznie lub wcale i nie będę nigdy już nic o was pisał"

Miłej zabawy życzę bo zupełnie się tym nie przejmujemy a mamy całkiem fajna zabawę ;)

PS Czekamy na WHT ;)


  • 0

zlotowinfo
0
Neutralna

Napisano 26 marca 2015 - 14:52

#26

tak moje słowa, po tym jak już stwierdziliście że konto poleci a strona już była na innym hoście
chciałem sobie wrazie czego zostawić, no bo troszkę lepsze niż darmowe konta
ale niektórzy wolą jednak pogadać na forach


  • 0

JJay

    Stary wyjadacz

  • 199 postów
    • Czas spędzony online: 5d 9h 38m 21s
19
Dobra
  • LocationCieszyn > Łódź

Napisano 26 marca 2015 - 22:03

#27

To może dorzucę kilka groszy ode mnie. Taki mały tip: nie musisz robić wielkiej afery z tego, że tobie tam było źle. Twoje reklamy linuxpl są idiotyczne. Szkoda, że jeszcze nie za spamowałeś ref-linkami.


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 30 marca 2015 - 07:50

#28

 

zapisuje co 15 sekund, potem odczytuje nowe dane

LOL xD


  • 0

webDeveloper


zlotowinfo
0
Neutralna

Napisano 20 lipca 2015 - 19:15

#29

To może dorzucę kilka groszy ode mnie. Taki mały tip: nie musisz robić wielkiej afery z tego, że tobie tam było źle. Twoje reklamy linuxpl są idiotyczne. Szkoda, że jeszcze nie za spamowałeś ref-linkami.

nie było moim celem reklamowanie linuxpl, a jedynie wykazanie że w miejscu gdzie siksłiszlist się wykładał linuxpl działał i działa od lat bezproblemowo


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Hosting, WordPress, SSD, Plesk, SiXwishlist

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych