Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Positionly - opinie


7 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 16 marca 2015 - 22:46

#1

Hej, 
testuję właśnie polski startup positionly.com. Słyszał ktoś cos? :) Może ktoś już miał z nim do czynienia i może powiedzieć coś od siebie?

Ja za kilka dni pewnie dodam swój komentarz.

UPDATE: Jeśli ktoś ma czas i chęci potestować to poproszę o maila na PW. Za zaproszenie na maila nowego użytkownika mam jakieś tam bonusy.


  • 0

Diego164

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 117 postów
    • Czas spędzony online: 9d 19h 13m 17s
2
Neutralna

Napisano 17 marca 2015 - 09:07

#2
Kiedyś testowałem wersję free. Z tego co pamiętam to fajny projekt, bardzo przejrzysty.
  • 0

GTA 5, CS GO, Ovewatch i wiele innych gry do pobrania w bezpiecznej formie w pełnej wersji.

19.08.2014r.


sylwestrus

    Nowy użytkownik

  • 27 postów
    • Czas spędzony online: 7h 25m 32s
3
Neutralna
  • LocationGdańsk

Napisano 04 kwietnia 2015 - 12:06

#3

Jak się ma kogoś takiego w partnerach jak forum PiO to zapowiada się gruby gracz. Rośnie konkurencja dla Brand24 :)

edit: dodałem takiego


Użytkownik sylwestrus edytował ten post 04 kwietnia 2015 - 12:07

  • 0

Nowe i rozwijające się forum seo. Administratorzy poszukiwani.


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 04 kwietnia 2015 - 18:40

#4

Jak się ma kogoś takiego w partnerach jak forum PiO to zapowiada się gruby gracz. Rośnie konkurencja dla Brand24 :)

edit: dodałem takiego

Brand24 to inny kierunek. W brand monitorujesz markę w social mediach. W positionly badasz pozycję strony w SERP pod kątem konkurencji.


  • 1

Michal Sadowski
1
Neutralna

Napisano 05 kwietnia 2015 - 10:13

#5

Dzięki za sprostowanie @Zonic! 

Rzeczywiście Brand24 i Positionly to nie konkurencja. To w 100% komplementarne produkty. 

Podkreślę tylko, że Brand24 to nie tylko monitoring social media, ale całej sieci. Fora, blogi, serwisy informacyjne - gdziekolwiek się  pojawia - naszym zadaniem jest to zebrać :)


  • 1

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 05 kwietnia 2015 - 10:33

#6

Dzięki za sprostowanie @Zonic! 

Rzeczywiście Brand24 i Positionly to nie konkurencja. To w 100% komplementarne produkty. 

Podkreślę tylko, że Brand24 to nie tylko monitoring social media, ale całej sieci. Fora, blogi, serwisy informacyjne - gdziekolwiek się  pojawia - naszym zadaniem jest to zebrać :)

 Jak widać działa skutecznie w przypadku forów, skoro tak szybko zajrzałeś tutaj do nas :) 

Naprawdę fajnie, że to właśnie u nas powstały projekty typu Brand24,Sotrender, czy Positionly.

Ten ostatni już przetestowałem. Działa fajnie. Jeśli dla kogoś pozycja w wyszukiwarkach jest kluczowym znacznikiem i to jeden z głównych sposobów na bicie się z konkurencją, to nie ma nad czym się zastanawiać. Ja czekam jeszcze na bardziej rozbudowany dział TODO. Widzę, że aktualnie mają to w fazie beta, a dla mnie wskazówki, co należy poprawić, aby strona była zoptymalizowana pod kątem SEO są bardzo ważne. Uważam, że inwestycja w konto w positionly może być dużo bardziej efektywna niż płacenie jakimś tanim firemkom od SEO, gdzie efekty stoją pod znakiem zapytania.

 


  • 0

Michal Sadowski
1
Neutralna

Napisano 05 kwietnia 2015 - 11:01

#7

 Jak widać działa skutecznie w przypadku forów, skoro tak szybko zajrzałeś tutaj do nas :) 

Naprawdę fajnie, że to właśnie u nas powstały projekty typu Brand24,Sotrender, czy Positionly.

Ten ostatni już przetestowałem. Działa fajnie. Jeśli dla kogoś pozycja w wyszukiwarkach jest kluczowym znacznikiem i to jeden z głównych sposobów na bicie się z konkurencją, to nie ma nad czym się zastanawiać. Ja czekam jeszcze na bardziej rozbudowany dział TODO. Widzę, że aktualnie mają to w fazie beta, a dla mnie wskazówki, co należy poprawić, aby strona była zoptymalizowana pod kątem SEO są bardzo ważne. Uważam, że inwestycja w konto w positionly może być dużo bardziej efektywna niż płacenie jakimś tanim firemkom od SEO, gdzie efekty stoją pod znakiem zapytania.

 

Dzięki raz jeszcze ;) Wesołych!


  • 0

sylwestrus

    Nowy użytkownik

  • 27 postów
    • Czas spędzony online: 7h 25m 32s
3
Neutralna
  • LocationGdańsk

Napisano 06 kwietnia 2015 - 15:35

#8

Na razie korzystam z darmowego BuzzBundle ale tego typu sprawy interesują mnie raczej hobbistycznie.


  • 0

Nowe i rozwijające się forum seo. Administratorzy poszukiwani.






Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych