Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kupowanie cyfrowych gier.


4 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 03 maja 2015 - 12:40

#1

Witam,

Kupiłem w piątek FIFA 15 z gram.pl, ale jeszcze nie otrzymałem żadnego maila z tą grą. Rozumiem, że było święto, później sobota, a dziś niedziela więc nie pracują i mógłby to być powód czekania na mail z linkiem do ściągnięcia. Napisane w poprzednim mailu było, że wyślą mi kolejny mail z downloadem po kilku godzinach, jeśli będzie usługa opłacona. Opłacona jest już od piątku więc chyba manualnie to wysyłają.

 

Tak czy inaczej chciałem zapytać o to czy rzeczywiście tak jest ? Może ktoś z was kupował kiedyś coś u nich lub gdziekolwiek indziej w postaci produktu cyfrowego ? 

 

Jako że nie kupowałem takiej gry wcześniej to nie wiedziałem jaki portal do tego wybrać.

 

Chciałbym przede wszystkim zapytać, który do tego jest najlepszy ? Mam teraz konto Origin i widzę, że tam jest moja wybrana gra, ale nie kupię przecież dwóch, aczkolwiek zastanawiam się czy nie byłoby o wiele szybciej gdybym zakup wykonał na Origin.

 

Słyszałem też o Stram, ale tam nie ma wielu gier, które bym chciał.

 

Może ktoś się wypowie na ten temat ?

 

Pozdrawiam.


  • 0

2ed58r7.png


Mattheo

    Nowy użytkownik

  • 38 postów
    • Czas spędzony online: 2d 8h 32m 56s
20
Bardzo dobra

Napisano 04 maja 2015 - 15:27

#2
Zawsze najpewniej jest kupić od producenta.

Opłacona jest już od piątku więc chyba manualnie to wysyłają.

No nie wiem, czy taki sklep wysyła wszystko ręcznie. Napisz najlepiej do supportu.

Słyszałem też o Stram, ale tam nie ma wielu gier, które bym chciał.

Chodzi o steam? Pewnie szukałeś gier od EA (których na steamie nie ma). Większość gier znajdziesz na pewno na steam, tyle że bez promocji tam się raczej nie opłaca kupować.

Najtaniej jest chyba na https://www.g2a.com/ jednak nie wiem w jakim stopniu sprzedawane tam klucze są pewnie. Mimo wszystko ta marka jest rozpoznawalna.
  • 0

writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 04 maja 2015 - 15:47

#3
Polecam kupować bezpośrednio przez takie platformy jak: steam, origin, uplay. Masz pewność, że klucz otrzymasz natychmiastowo - oczywiście jeśli wybrałeś któryś z błyskawicznych spsobów zapłaty.
Na g2a często można znaleźć tą samą grę w różnych cenach. Co tydzień są weekendowe wyprzedaże. Tak więc polecam.

Jeśli do tej pory nie otrzymałeś zakupionego produktu to dobijaj się do nich i domagaj się realizacji zamówienia.

Wysłane z telefonu.
  • 0

logo-green-dark.png


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 04 maja 2015 - 20:51

#4

Polecam przeczytać zasady wysyłki i zamówienia. Może mają obsuwę i dostaniesz jakiś bonus za to? :) 


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 06 maja 2015 - 12:04

#5

A pytanie też jak płaciłeś. Przelewy zawsze przychodzą z obsuwą. W piątek puściłeś przelew, ale było święto, więc dopiero w poniedziałek zaksięgowanie, dopiero popołudniu przelew dotarł.


  • 0

webDeveloper






Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych