Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

ktoś z Apple?


5 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zak

    Nowy użytkownik

  • 32 postów
    • Czas spędzony online: 8h 3m 38s
7
Neutralna

Napisano 22 października 2015 - 22:15

#1

Hej, 
znajdę tutaj zwolenników marki Apple? Ktoś korzysta może z iMaca? iPhona? iPada?

Ja odkąd kupiłem iPada jestem mocnym fanem tej marki i fajnie byłoby pogadać o sprzęcie z kimś bardziej doświadczonym w tych kwestiach.


  • 1

interact
0
Neutralna

Napisano 23 października 2015 - 14:17

#2

Dla mnie Apple to świetna marka (w pracy mam okazję pracować na iOS) jednak wciąż poza moim zasięgiem :) Niby za cenę 8k, można mieć 3 super komputery, a i tak wolałbym jednego, dobrego macbooka pro :) 
Powiecie, że Apple to tylko marka i tam płaci się tylko za świecące jabłuszko. Jednak wielu z Was mimo wszystko gdyby tylko miało wystarczająco duża kasy, poszłoby za tym trendem...
Tak, bo Apple to też trend. Tak samo jak New Ballance. Ale nie zmienia to faktu, że robią najlepsze komputery. Tak solidnego sprzętu nie widziałem.

Kolega w pracy wylał gorącą kawę na macbooka. Oblał też siebie, więc macbooka nawet nie ratował. I co? Ano nic :) Klawiatura się lekko kleiła, a komputer działał dalej. 


  • 0

Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 25 października 2015 - 14:56

#3

Ja osobiscie uzywam Mac mini i nawet z działania jestem zadowolony, aczkolwiek boli wciąż to ze jak pracuje z normalna klawiatura to naciskam alt zamiast command i wychodzą babole :P

Jak dla Front-end Developera to uważam, że Mac jest bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ terminal jest porządny i nawet photoshopa uruchomię bezproblemowo - co nie mogę powiedzieć o Ubuntu czy Windowsie. Ubuntu ma terminal przyjazny, ale do PS juz trzeba wirtualke czy temu podobne. WIndows znow odwrotnie.

Jednak nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Ostatnio konfigurowałem Apache2 i PHP5 i niestety nie mogłem poprawnie zainstalować kilku rzeczy (rozszerzeń) i niestety zawiodłem się, ponieważ na Ubuntu zrobiłem to w 5 minut :)

Ogolnie jak na razie dla mnie Linux rządzi ale nie wiem czy w kwestii bezpieczeństwa jest lepszy/gorszy od urzadzenia od Apple...

Pozdro.


  • 0

2ed58r7.png


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 25 października 2015 - 21:37

#4

Ja osobiscie uzywam Mac mini i nawet z działania jestem zadowolony, aczkolwiek boli wciąż to ze jak pracuje z normalna klawiatura to naciskam alt zamiast command i wychodzą babole :P

Jak dla Front-end Developera to uważam, że Mac jest bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ terminal jest porządny i nawet photoshopa uruchomię bezproblemowo - co nie mogę powiedzieć o Ubuntu czy Windowsie. Ubuntu ma terminal przyjazny, ale do PS juz trzeba wirtualke czy temu podobne. WIndows znow odwrotnie.

Jednak nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Ostatnio konfigurowałem Apache2 i PHP5 i niestety nie mogłem poprawnie zainstalować kilku rzeczy (rozszerzeń) i niestety zawiodłem się, ponieważ na Ubuntu zrobiłem to w 5 minut :)

Ogolnie jak na razie dla mnie Linux rządzi ale nie wiem czy w kwestii bezpieczeństwa jest lepszy/gorszy od urzadzenia od Apple...

Pozdro.

No ja pod kątem działania we froncie jestem mega zadowolony. Apache też śmiga, ale w sumie żadnych grubszych rozszerzeń nie potrzebowałem (w sumie iOS to od bebechów linux). Lubię ten system. Lubię Retinę 5k... Ale nie lubię ceny 10k PLN za przyzwoite parametry... no kur*a.


  • 1

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 26 października 2015 - 10:53

#5

Bo ten sprzęt nie jest dla Polaków (tylko wybranych) tak na prawdę. W stanach to nawet ci biedniejsi łażą z iPhone'ami czy właśnie macbookami...


  • 0

webDeveloper


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 05 listopada 2015 - 13:21

#6

Ode mnie ciekawy film: 


  • 0





Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych