Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Czym jest Narzędzie dla webasterów od Google i do czego służy?

narzędzie dla webmasterów

7 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
light

    Użytkownik

  • 71 postów
    • :
9
Neutralna

Napisano 06 marca 2013 - 00:03

#1

Czym tak naprawdę jest to narzędzie dla webmasterów? 
Gdzieś przeczytałem kiedyś, że jeśli się prowadzi stronę to wręcz należy z niego skorzystać, bo inaczej google będzie gorzej patrzeć na www.

Dodałem tam swoją stronę, ale tak naprawdę nie bardzo wiem, w czym mi to może pomóc. Mógłby ktoś mi to trochę rozjaśnić?


  • 0

TchOrz.

    Użytkownik

  • 86 postów
    • Czas spędzony online: 4d 8h 47m 43s
21
Bardzo dobra
  • LocationŁódź

Napisano 17 marca 2013 - 23:24

#2

Mógłbym skopiować, ale polecam lekturę :)

 

http://www.ittechnol...-warto-je-miec/


  • 2

stormfly
6
Neutralna
  • LocationKatowice, Tychy

Napisano 25 marca 2013 - 07:54

#3

W skrócie chodzi o to, że dostajesz informacje o tym czy strona nie zawiera jakiś błędów, robot google nie może odczytać czegoś, jak strona nie jest dostępna dłuższy czas to nawet e-mail na pocztę dostaniesz. Ponadto jest tam podgląd na linki zewnętrzne prowadzące do twojej strony. Niestety nie jest to bardzo dokładne, ale lepiej takie niż żadne ;)
Dobrze to mieć i sobie sprawdzać co kilka miesięcy czy wszystko ze stroną jest OK.


  • 3

projektowanie katowice , "Nie martw się jeśli nie działa to dobrze - gdyby wszystko działało, nie miałbyś pracy"


tomek_rr84
7
Neutralna

Napisano 28 sierpnia 2013 - 16:02

#4

Czy te linki przychodzące pokazane w webmaster tools to są jedyne linki które google bierze pod uwagę przy obliczaniu Page Rank?

Znalazłem dużo więcej linków do moich stron i wychodzi na to że pan G ma je w d.....


  • 0

Renia

    Nowy użytkownik

  • 22 postów
    • Czas spędzony online: 2h 34m 30s
2
Neutralna

Napisano 16 listopada 2013 - 18:06

#5

W skrócie: 

 

Narzędzia dla webmasterów pokazują czy twoja strona zawiera jakieś błędy, możesz tam uzyskać min. taką informację jak: po jakich słowach użytkownicy trafiają na twoją stronę, linki które kierują do twojej witryny itp. 

 

Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo przydatne narzędzie i warto z niego korzystać.


  • 2

Nieruchomości Racibórz  *********  Modify.net.pl tworzymy przemyślane wnętrza


vms

    Użytkownik

  • 81 postów
    • Czas spędzony online: 5h 33m 5s
28
Bardzo dobra

Napisano 20 listopada 2013 - 15:35

#6

Znalazłem dużo więcej linków do moich stron i wychodzi na to że pan G ma je w d.....

 

Google też je pewnie znalazł, ale nie pokazuje Ci tej informacji. Trudno żeby wyłożyli Ci na tacy wszystkie backlinki. Musza trochę niepewności wprowadzać :)


  • 0

mariuszos
-4
Neutralna

Napisano 21 listopada 2013 - 22:22

#7

Znalazłem dużo więcej linków do moich stron i wychodzi na to że pan G ma je w d.....

Przy odfiltrowywaniu domeny Google w negatywnych odpowiedziach podaje linki, których nie ma wylistowanych w GWT, także gdyby nie brało ich pod uwagę byłaby cisza ;) GWT po prostu nie pokazuje wszystkich linków. Mieli to zmienić jakiś czas temu, ale zonk, wprowadzili updejt, miał coś zmienić, ale nic nie zmienił, wielu informacji o linkach brakuje, dlatego trzeba się posiłkować innymi narzędziami.


  • -1

Pozdrawiam, Mariusz Kołacz / Specjalista do spraw SEO
Optymalizacja www, audyty seo, budowa strategii e-marketingowych dla firm
Więcej informacji o mnie znajdziesz na http://techformator....zycjoner-stron/


Kreatorem
3
Neutralna

Napisano 01 grudnia 2013 - 09:28

#8

Narzędzia dla webmasterów sa bardzo przydatne jesli idzie o słowa kluczowe na jakie Twoja strona się pojawia - choćby daleko. Dzięki temu wiesz, w jakie frazy warto wchodzić, na jakie optymalizować stronę, pozycjonować. Zobaczysz takie frazy, o jakich w ogóle byś nie pomyślał ;)


  • 0
[url="http://kreatorem.pl"]Kreatorem.pl[/url] - jak za pomocą kreatora stworzyć stronę www?





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych