Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zarabianie na stronie


11 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Seba9

    Nowy użytkownik

  • 28 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 19 marca 2013 - 19:07

#1

Witam serdecznie, otóż od dawna szukam jakiegoś dobrego hostingu, dobrej strony, by zarabiać na swojej stronie. Nie jest to wielka strona, ale zawsze trochę wejść ma, więc nie jest  tak tragicznie.. Znacie może jakieś strony, gdzie jest dobry cennik i wypłacają zgodnie z umową ? A drugie pytanie, to jak jeszcze można zarabiać na stronie, prócz umieszczania banneru strony.

 

 

Link do mojej strony: http://rapmania.com.pl/


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 19 marca 2013 - 19:19

#2

Podaj ilość dziennych wyświetleń i unikalnych odwiedzin forum. 


  • 0

Seba9

    Nowy użytkownik

  • 28 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 19 marca 2013 - 19:57

#3

Niestety zapomnieliśmy dać licznik statystyk na nowy szablon i nie mamy od ostatniego czasu.

 

Ostatnio 16 marca 2013r. - 292 wejścia.


  • 0

Anonymous
5
Neutralna
  • LocationLubelskie

Napisano 19 marca 2013 - 20:58

#4
Zarabiać można też np. z AdSense :)
  • 1

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 19 marca 2013 - 22:25

#5

Jeśli chodzi o zarabianie za kliknięcia to wciąż najbardziej jest opłacalne google adsense, tak jak kolega wyżej napisał. Osobiście na Twoim miejscu na tym bym się skupił.

Dodatkowo możesz spróbować z boxem od Adtaily.pl. Nie orientuje się jak to jest z Twoją tematyką. Być może jacyś wydawcy płyt etc. promują się za pomocą adtaily.pl

Z czasem jak podskoczysz z PR strony to polecam sprzedaż linków. 
 


  • 1

Seba9

    Nowy użytkownik

  • 28 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 20 marca 2013 - 12:17

#6

Ok, dziękuję za pomoc.


  • 0

ad1877

    Nowy użytkownik

  • 5 postów
    • :
0
Neutralna

Napisano 27 lipca 2013 - 23:02

#7

Wszystko zleży od potrzeb. Naszej stronie odpowiadał tylko jeden hostingodawca z pośród kilkudziesiąciu, ze względu na ogromne generowanie transferu (rzedu 5-7GB dziennie) niekoniecznie przez użytkowników. Tak nawiasem, transfer "pożera" nie tylko użytkownik, ale też inne rozwiązania techniczne zaimplemetowane na stronie www. Czasem dedyk za dużo a zwykły hosting za mało. Trzeba iść na kompromis lub szukać oferty indywidualnej.


  • 0

programer

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 135 postów
    • Czas spędzony online: 51m 31s
40
Bardzo dobra

Napisano 28 lipca 2013 - 12:01

#8

Wszystko zleży od potrzeb. Naszej stronie odpowiadał tylko jeden hostingodawca z pośród kilkudziesiąciu, ze względu na ogromne generowanie transferu (rzedu 5-7GB dziennie) niekoniecznie przez użytkowników. Tak nawiasem, transfer "pożera" nie tylko użytkownik, ale też inne rozwiązania techniczne zaimplemetowane na stronie www. Czasem dedyk za dużo a zwykły hosting za mało. Trzeba iść na kompromis lub szukać oferty indywidualnej.

Chyba nie zrozumiałeś celu tematu ;) Autor się pyta, czy znamy jakieś sprawdzone źródło reklam które może umieścić na swojej stronie i na których dobrze zarobi ;)


  • 0

tomek_rr84
7
Neutralna

Napisano 28 sierpnia 2013 - 21:32

#9

Ja również polecam AdSense Googla. Nie znam żadnego innego programu który mógłby konkurować z adsense.


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 15 listopada 2013 - 14:52

#10

Jeśli macie ruch pod branżę finansową to kierujcie się tutaj - http://gtf.pl/Strefa-agenta

Z moich testów wynika, że mają zdecydowanie najwyższe konwersje, co jest dziwne, ale mniejsza z tym.

Jeśli podpiszecie z nimi umowę to przedstawcie statystyki po pierwszym miesiącu.

Ciekawi mnie, czy wychodzi podobnie dobrze jak u mnie.


  • 0

Kreatorem
3
Neutralna

Napisano 01 grudnia 2013 - 08:34

#11

Ja zdecydowanie wolę programy partnerskie od AdSense, bo można nieźle zarobić jeśli dobrze dopasujesz reklamy do profilu odwiedzających Twoje forum. Nie wiem, czy są jakieś programy "rapowe", ale może znajdzie się jakiś komplementarny temat, np. sklep z mikrofonami ;)


  • 0
[url="http://kreatorem.pl"]Kreatorem.pl[/url] - jak za pomocą kreatora stworzyć stronę www?

vms

    Użytkownik

  • 81 postów
    • Czas spędzony online: 5h 33m 5s
28
Bardzo dobra

Napisano 10 grudnia 2013 - 22:49

#12

Ja zdecydowanie wolę programy partnerskie od AdSense

 

Jedno nie wyklucza drugiego. Najlepsze efekty osiąga się łącząc kilka rozwiązań. Najlepiej testować i wyciągać wnioski co przynosi największe korzyści.


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych