Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Windows 8 początki - Wyłączenie tryby ''metro''.

windows 8 windows początki wyłączenie trybu metro w win wyłączenie mtero w windows 8

3 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
HortexX
0
Neutralna

Napisano 22 września 2013 - 21:14

#1

Tak jak w temacie. Jest możliwość wyłączenia trybu ''Metro''? Jeżeli tak to proszę o wskazówki jak tego dokonać. 


  • 0

TchOrz.

    Użytkownik

  • 86 postów
    • Czas spędzony online: 4d 8h 47m 43s
21
Bardzo dobra
  • LocationŁódź

Napisano 22 września 2013 - 21:20

#2

Z tego co wiem, są dostępne programy w sieci, które Ci to umożliwią. Lecz nie ufałbym jakimś nieznanym linkom, przez które możesz po prostu spieprzyć system - tylko zaufane źródła. Są to programy bodajże ''degradujące ósemkę do siódemki'' względem paska Startu. . Albo prościej, odinstalować wszystkie programy klikając prawym na któryś z nich i niżej ''odinstaluj'' i zostawić sam pulpit. Może nie będzie to jakoś estetyczne, ale po co Ci więcej, jak osobiście korzystam tylko z Pogody, Zdjęć i magicznego Pulpitu. 

 

Pozdrawiam.


  • 1

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 22 września 2013 - 22:52

#3

Metro nie da się wyłączyć. Można przywrócić przycisk Start do paska i menu, które pojawia się po kliknięciu w niego. Do tego logowanie do pulpitu. Do tego sprawdzonym programem jest Start8.


  • 1

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 10 października 2014 - 09:48

#4

O tym jak wyłączyć cały system - http://wirtualny-woj...czyc-windows-8/ Dla mnie też to było dziwne. Nie wiem po co tam kombinują ;-)


  • -1





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows 8, windows, początki, wyłączenie trybu metro w win, wyłączenie mtero w windows 8

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych