Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

NetSerw oferta pracy.


6 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
NetSerw
0
Neutralna

Napisano 04 grudnia 2013 - 21:45

#1

Witam Serdecznie. 
Nasza firma dopiero powstaje. Z tego też powodu poszukujemy osób który zaprojektowały by naszą stronę internetową oraz ją zaprogramowały. Firma będzie miała na celu sprzedaż serwerów gier i www. Co mogę zaproponować? Wysokie wynagrodzenie. Strona powinna wyglądać tak jak większość typu "pukawka.pl" "netshoot.pl" "zabijaka.pl".
Kolorystyka jest dowolna. Oczywiście jeżeli ktoś zechcę możemy spisać umowę o dzieło. Cena do przeznaczenia na stronę to około 2tyś zł. Strona ma posiadać między innymi:

-Wirtualny portfel użytkownika

-Zgranie Panelu użytkownika z serwerami (ATMAN)

-Płatność sms powinno obsługiwać Dotpay

Oraz wszystkie inne funkcje które posiadają wyżej wymienione strony. Pozdrawiam Michał Jaworski właściciel firmy NetSerw.pl 


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 04 grudnia 2013 - 22:40

#2

Witam Serdecznie. 
Nasza firma dopiero powstaje. Z tego też powodu poszukujemy osób który zaprojektowały by naszą stronę internetową oraz ją zaprogramowały. Firma będzie miała na celu sprzedaż serwerów gier i www. Co mogę zaproponować? Wysokie wynagrodzenie. Strona powinna wyglądać tak jak większość typu "pukawka.pl" "netshoot.pl" "zabijaka.pl".
Kolorystyka jest dowolna. Oczywiście jeżeli ktoś zechcę możemy spisać umowę o dzieło. Cena do przeznaczenia na stronę to około 2tyś zł. Strona ma posiadać między innymi:

-Wirtualny portfel użytkownika

-Zgranie Panelu użytkownika z serwerami (ATMAN)

-Płatność sms powinno obsługiwać Dotpay

Oraz wszystkie inne funkcje które posiadają wyżej wymienione strony. Pozdrawiam Michał Jaworski właściciel firmy NetSerw.pl 

Z całym szacunkiem, ale 2k zł za kompleksową stronę (grafika + system zarządzania treścią) nie nazwałbym wysokim wynagrodzeniem. Z wyżej wymienionych firm znam przykład, gdzie sama grafika kosztowała ponad 2000 zł.


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 05 grudnia 2013 - 14:09

#3

Za 2k to powstają niewielkie strony firm :D


  • 0

webDeveloper


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 05 grudnia 2013 - 15:16

#4

Za 2k to powstają niewielkie strony firm :D

Ale nie ukrywajmy też, że pewnie znajdzie się ktoś, kto za 2k zrealizuje (a przynajmniej spróbuje) to zlecenie. Ale z takimi ofertami proponuję na zlecenia.przez.net czy jakos tak.


  • 0

NetSerw
0
Neutralna

Napisano 05 grudnia 2013 - 16:29

#5

Podwyższa kwotę do 5tyś


  • 0

seba00
0
Neutralna

Napisano 04 czerwca 2015 - 19:09

#6

Podwyższa kwotę do 5tyś

Za 5 tyś to już bardziej ;) Do spięcia i administracji serwerami polecam ZDALNY ADMIN (www.zdalnyadmin.com.pl) - korzystam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony :)


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 04 czerwca 2015 - 23:24

#7

2 lata temu uważałem ofertę netserv za fantastykę, ale wżenianie seoferty zdalny admin - nie polecam - jako załosne wciskanie gdziesięda wezmę sobie do serca.
Do serca na prostej zasadzie: dzie się pojawią tam odpowiem, że są załośni.
I lepiej żeby skasowali tutaj co próbowali...

Bo ja to wyżenię i wySEOuję


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych