Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Wtyczka do Wordpress od Google - PublisherPlugin

google wordpress publisher plugin beta wtyczka plugin adsense GWT

3 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 17 stycznia 2014 - 15:12

#1

Załączony plik  Untitled-1.png   136,97 KB   0 Ilość pobrań

 

Można by rzec... Nareszcie! Gigant z Doliny Krzemowej wydał właśnie oficjalną wtyczkę do Wordpress - najpopularniejszego CMS na świecie. Czemu tak późno? Tego nie wie nikt. 

Wtyczka służy do zarządzania dwiema usługami: Adsense i Google Webmaster Tools. Po zainstalowaniu wystarczy zalogować się na swoje konto Google ;)

Nie będę się rozpisywać, testujcie: http://wordpress.org...ogle-publisher/


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 05 lutego 2014 - 14:12

#2

Małe spostrzeżenia. Testowałem tę wtyczkę, działa bez zarzutów w przypadku Adsense, jednak daje mało możliwości ustawień.

Z góry sugeruje miejsca i rozmiary reklam. I to mnie zaczęło zastanawiać.
Na blogu zasugerowało mi reklamę tekstową zaraz nad tytułem wpisu na stronie głównej. Wielkość czcionki i kolor sprawiają, że można pomyśleć, że to nie reklama tylko tytuł wpisu, w który często się klika aby przejść do pozostałej treści. Dla mnie ok, bo więcej kliknięć, ale czy nie zaprzeczają sami sobie? Teraz może wynikać częsty spór jak przyjdzie ban. No bo przecież skorzystałem z ich sugestii. A to że wprowadzą użytkowników w błąd to czyja wina? Zapewne moja, bo to ja muszę kontrolować rozmieszczenie reklam... Bla bla bla :) 


  • 0

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 14 lutego 2014 - 23:12

#3

Zainstalowałem na moim wordpressie, jednak moje konto adsense czeka jeszcze na akceptacje więc w pełni korzystać nie mogę. 

 

Podłączyłem też narzędzia webmastera i tam chyba żadnych ciekawych funkcji wbudowanych nie ma, bo mam tylko odnośnik "zarządzaj witryną" do strony google.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 15 lutego 2014 - 00:01

#4

Zainstalowałem na moim wordpressie, jednak moje konto adsense czeka jeszcze na akceptacje więc w pełni korzystać nie mogę. 

 

Podłączyłem też narzędzia webmastera i tam chyba żadnych ciekawych funkcji wbudowanych nie ma, bo mam tylko odnośnik "zarządzaj witryną" do strony google.

Dokładnie. Ta wtyczka to w zasadzie wtyczka do adsense. Dla GWT nie ma nic ciekawego. Wepchnięte na siłę.


  • 0





Podone tematy Collapse


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: google, wordpress, publisher plugin, beta, wtyczka, plugin, adsense, GWT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych