Ja też właśnie ostatnio wymieniałam myszkę i też kupiłam dużą, bo małe sa mego niewygodne. Wybór padł na A4 Tech http://myszy-trackballe-i-wskazniki.zawsze-najtaniej.pl/serwis-a4-tech-g7-630.html. Sprwdza się bez zarzutów już od kilku miesięcy ... i jest wygodna.




Moja zawartość
Nie podano
