Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Polityka - temat ogólny


110 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 04 kwietnia 2015 - 20:16

#81

Czyli nie wiesz jak chciałbyś żyć, tak ? Ja osobiście głosuje na Korwina, bo gada z sensem i stanowczo. W większości zgadzam się z jego poglądami. Trzeba całkowicie przebudować ten kraj. Zaorać w cholerę ten cały system i pociągnąć do odpowiedzialności tych co kradli, bo to są nasze pieniądze i nasze życie w rękach ludzi, którzy nam szkodzą w tej chwili.


  • 0

2ed58r7.png


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 04 kwietnia 2015 - 20:27

#82

Mi się nie żyje źle :) Mogę narzekać na ZUS,  US i podatki... ale co to da. 

Boli mnie to, jak młody przedsiębiorca ma pod górkę. Aktualnie mocno siedzę w tym temacie i na każdym kroku kłody pod nogi dostaję. 

Powiedz mi co zrobi korwin, żeby było lepiej. Na chwilę obecną jedynie hajs z unii jest na plus. Jakies 8.1 na przykład.


  • 0

Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 04 kwietnia 2015 - 20:59

#83

Nie wiem co zrobi, bo jako prezydent mało może w zasadzie, ale wiem jakie ma poglądy i to już dużo. Mi też się źle nie żyje, ale nie możemy myśleć tylko o sobie, a też o rodzinie, dzieciach. Są też ludzie którym się źle żyje, bo nie mieli tyle farta w życiu.


  • 0

2ed58r7.png


writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 05 kwietnia 2015 - 00:37

#84

Warto obejrzeć

Lepsze to niż kandydaci z POPiS i SLD. Mimo tego nie zagłosuję na nikogo z nich. A dwaj panowie z lewej to już totalna kpina.

Myślę, że mowa o jakichkolwiek zmianach może być dopiero na jesieni. Jeśli Krowin zdobędzie większość w sejmie to myślę, że coś zacznie się dziać i powoli zmieniać.

Wolę wierzyć w to, że gdy Korwin dojdzie do władzy zacznie się coś zmieniać niż wierzyć w Boga i nic nie robić.

 

A jeśli komuś obojętne jest to, że rządzą nami złodzieje i oszuści to chyba przegrał w życie.

Warto zajrzeć http://1polska.pl


  • 1

logo-green-dark.png


Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 05 kwietnia 2015 - 11:57

#85

Także polecam tą stronę. Do tego kanał podziemnaTV obowiązkowo.


  • 0

2ed58r7.png


unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 08 kwietnia 2015 - 09:57

#86

Nie będę się wdawał w głupie dyskusje o polityce, powiem tyle że mi jest dobrze tak jak jest teraz, nie mam na co narzekać - a to że inni nie mieli tyle szczęścia, to moja wina? Niech oni sobie głosują na innych kandydatów, wolno im. Zagłosuję na aktualnego prezydenta, a mam nadzieję że Korwina i innych jemu podobnych szlag trafi...


  • 1

webDeveloper


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 08 kwietnia 2015 - 10:00

#87

Nie będę się wdawał w głupie dyskusje o polityce, powiem tyle że mi jest dobrze tak jak jest teraz, nie mam na co narzekać - a to że inni nie mieli tyle szczęścia, to moja wina? Niech oni sobie głosują na innych kandydatów, wolno im. Zagłosuję na aktualnego prezydenta, a mam nadzieję że Korwina i innych jemu podobnych szlag trafi...

Dobrze gada. Na prezydenta z nim!


  • 1

writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 08 kwietnia 2015 - 12:40

#88
Nie będę się wdawał w głupie dyskusje o polityce, powiem tyle że mi jest dobrze tak jak jest teraz, nie mam na co narzekać - a to że inni nie mieli tyle szczęścia, to moja wina? Niech oni sobie głosują na innych kandydatów, wolno im. Zagłosuję na aktualnego prezydenta, a mam nadzieję że Korwina i innych jemu podobnych szlag trafi...


Szczerze. To wina tych co głosują na obecne partie. To przez nich w Polsce jest tak jak jest. I raczej nie o szczęście tu chodzi.

Wysłane z telefonu.
  • 1

logo-green-dark.png


unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 08 kwietnia 2015 - 13:22

#89

Szczerze. To wina tych co głosują na obecne partie. To przez nich w Polsce jest tak jak jest. I raczej nie o szczęście tu chodzi.

Ale mi się podoba tak jak jest, to czemu mam chcieć zmian? A jeżeli chodzi o złodziei po urzędach, biurokrację etc? Tego żaden prezydent nie zmieni, po 1. nie ma takiej mocy, po 2. są to nieodłączne części demokracji, trzeba by cały ustrój zmienić, lub zrobić to co m.in. Liga Cieni chciała zrobić w Gotham. Zniszczyć dotychczasowo panujący porządek i budować na zgliszczach.


  • 0

webDeveloper


writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 08 kwietnia 2015 - 17:53

#90

Nie będę ci tłumaczył jak prosto można zmienić  niektóre rzeczy.

Prezydent może nie ma wielu możliwości, ale wolę prezydenta, który nie będzie podpisywał bezsensownych ustaw, tak jak to robił obecny. Prezydent nie jest od tego żeby fajnie/śmiesznie wyglądał.

Jeśli podoba ci się tak jak jest, tzn. że z tobą jest coś nie tak.

Jeśli wierzysz w brednie mówiące o demokracji w Polsce to jesteś zwyczajnym głupcem. Tyle lat ci wmawiali, że to co się dzieje w kraju jest normalne i nie potrafisz już wyciągać własnych wniosków.


  • 2

logo-green-dark.png


Michał

    Stary wyjadacz

  • 301 postów
    • Czas spędzony online: 16d 7h 11m 3s
95
Znakomita!

Napisano 08 kwietnia 2015 - 17:56

#91

@unbreak pisząc to chcesz narzucić poziom dyskusji ale myślę, że nikt nie da się sprowokować.
 
Zamiast odpowiadać złośliwościami, kilka faktów związanych z Komorowskim (AKA Szogun):
bezmyślne popieranie projektów PO-PSL jak np:
-podniesienie wieku emerytalnego,
-zmiany w OFE,
-wzrost podatków, itd.
ograniczanie swobód obywatelskich
podnoszenie akcyz na papierosy i alkohol oraz paliwo (gwoli ścisłości podatek obciążający producentów paliw)
prywatyzacja lasów państwowych
i wiele innych, o wpadkach wizerunkowych nie wspomnę.
 
 
Tyle durnych ustaw w Polsce.. Zapytasz- to tylko prezydent, więc co mógł zrobić? Wszystkie uchwalone ustawy zatwierdza własnoręcznym podpisem prezydent. Poczytaj o procesie legislacyjnym, może ci się rozjaśni.
Gdyby prezydent w Polsce nie miał żadnej władzy, nie było by tylu chętnych na objęcie tego stanowiska.
 
 
Celem życia nie jest przeżycie
mój kraj taki piękny..


  • 2

Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 08 kwietnia 2015 - 20:48

#92

@unbreak:

1. Widać nie wiesz co się dzieje w PL.

2. Widać, że żyjesz chwilą.

3. Widać, że lubisz być okradany.

4. Widać, że nie chcesz mieć lepiej.

5. Widać, że lubisz jak ktoś decyduje za Ciebie i mówi Ci jak masz żyć.

Powiem jedno, niektórzy ludzie, możliwe, że całkiem niebawem obudzą się z ręką w nocniku ;)

Bez spinki jak coś, bo nie miałem na myśli nic złego ;)


  • 2

2ed58r7.png


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 08 kwietnia 2015 - 21:41

#93

Cejrowski na prezydenta: 
 


  • 1

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 09 kwietnia 2015 - 14:13

#94

Cejrowski to debil, w mojej opinii :rolleyes:


  • -2

Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 09 kwietnia 2015 - 18:39

#95

Cejrowski może specyficzny koleś, ale gada dobrze. I tak jak powyżej, tak pewnie będzie... szkoda.


  • 1

2ed58r7.png


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 09 kwietnia 2015 - 18:53

#96

Cejrowski może specyficzny koleś, ale gada dobrze. I tak jak powyżej, tak pewnie będzie... szkoda.

Oczywiście, że dobrze gada. Mnie to jak najbardziej przekonuje i również uważam, że tak się to skończy.


  • 0

JJay

    Stary wyjadacz

  • 199 postów
    • Czas spędzony online: 5d 9h 38m 21s
19
Dobra
  • LocationCieszyn > Łódź

Napisano 09 kwietnia 2015 - 19:03

#97

Cejrowski na prezydenta ? :D
Nie będę się dużo wypowiadał, zrobiłem to na innym forum "webmasterskim" (można w ogóle tak pisać ?? :P ).
Jeszcze nie zarabiam na siebie, w domu jest trochę ciężko z pieniądzem. W Polsce jest źle i to widać. Wysoki podatek, itp. itd. ale to wina tego, że ludzie zaczęli oszukiwać fiskusa.
Gdyby WSZYSCY płacili podatki i nikt nie robił by na boku to na pewno byłoby lepiej.


Młody jestem to fakt ale to nie znaczy, że nie jestem w temacie ani nic o tym nie wiem. :)


  • 1

Yeoman

    Stary wyjadacz

  • 358 postów
    • Czas spędzony online: 6d 19h 43m 48s
169
Znakomita!
  • LocationKatowice

Napisano 09 kwietnia 2015 - 20:05

#98

Gdyby WSZYSCY płacili podatki i nikt nie robił by na boku to na pewno byłoby lepiej.

Tym na górze na pewno, ale nie nam. Uwierz mi, że znalazłaby się kolejna ustawa, która pochłonęłaby te pieniądze i zostałby jak zwykle rozkradzione.


  • 0

2ed58r7.png


SiXwishlist

    Stary wyjadacz

  • 147 postów
    • Czas spędzony online: 8d 6h 42m 30s
39
Bardzo dobra
  • LocationGreat Britain

Napisano 09 kwietnia 2015 - 20:40

#99

Nie rozumiem, dlaczego niektórzy nie chcą dać innym szansy, i ciągle głosują na tych samych popaprańców.

To się nazywa przyzwyczajenie do smrodu ;) A tak szczerze polityka = kasa więc nie ma co się dziwić że ludzie/kandydaci będą wciskać co popadnie by dupę na stołku posadzić. A po wyborach jednym słowem pozamykają usta określając swoje działania jako długoterminowe by zobaczyć efekty. I tak z kadencji na kadencję... ze stołka na stołek. Kiedyś ktoś powiedział że polityk to idiota nie dlatego że nim jest tylko dlatego że robi wszystko by tak o nim myśleli. Łatwiej bronic się popełniając błędy , tym samym łatwiej docenić gdy zrobi coś dobrego będąc idiotą ;)  


  • 2

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 10 kwietnia 2015 - 13:09

#100

To się nazywa przyzwyczajenie do smrodu ;) A tak szczerze polityka = kasa więc nie ma co się dziwić że ludzie/kandydaci będą wciskać co popadnie by dupę na stołku posadzić. A po wyborach jednym słowem pozamykają usta określając swoje działania jako długoterminowe by zobaczyć efekty. I tak z kadencji na kadencję... ze stołka na stołek. Kiedyś ktoś powiedział że polityk to idiota nie dlatego że nim jest tylko dlatego że robi wszystko by tak o nim myśleli. Łatwiej bronic się popełniając błędy , tym samym łatwiej docenić gdy zrobi coś dobrego będąc idiotą ;)

Słusznie. Również jakby do władzy doszli ci Korwiniści i inni. Niczym by się ich władza nie różniła od poprzednich, a już na pewno nie byłaby lepsza, a gorzej mogłoby być, bo mają zbyt radykalne podejście do niektórych spraw.


  • 0

webDeveloper






Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych