Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Polityka - temat ogólny


110 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 27 czerwca 2014 - 23:00

#61

Przecież tam nic takiego nie ma na tych taśmach :P


  • 0

writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 28 czerwca 2014 - 08:18

#62
Nie ma nic na tych tasmach.
Tylko to w jaki sposob władza omija konstytucje. I w jaki sposob traktuje sie nas obywateli. Nic wiecej, ale to pikus co nie?

W USA po takiej aferze wszystkie osoby z nią powiązane zostałyby automatycznie odsunięte od pełnionych funkcji.

Ale w Polsce nie. Bo u nas rząd może kraść i oszukiwać obywaleti, a tacy jak ty zonic im na to pozwalają.

Wysłane z mojego LG-E400
  • 1

logo-green-dark.png


unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 30 czerwca 2014 - 08:02

#63

wirten, a co mam nie pozwolić i w internecie się buntować? To równoznaczne z tym że im pozwalam.

 

Ile razy wyszedłeś pod wiejską z tabliczką typu "Tusk ić ztond"?


  • 0

webDeveloper


writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 30 czerwca 2014 - 09:39

#64

unbreak - najwyraźniej nie zrozumiałeś co chciałem przekazać. 

Jeżeli ktoś uważa, że na tych taśmach nic nie ma to znaczy że przymyka na to oko. Bo ewidentnie to o czym panowie rozmawiali nie powinno mieć miejsca.

 

I nie wiem czy wiecie, ale na przykład w Polsce finansowanie deficytu budżetowego przez bank centralny jest nielegalne. Dodruk pieniędzy? Nie wiecie czym się to może skończyć? - Więcej pieniędzy, ooo jak fajnie.

hehe. Chyba żartujecie. Pieniądz bez pokrycia nie ma wartości.

 

zonic - mam nadzieję, że cie nie obraziłem w poprzednim poście. :P


  • 1

logo-green-dark.png


Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 30 czerwca 2014 - 10:30

#65


co mam nie pozwolić i w internecie się buntować

unbreak, moje zdolności łączenia faktów twierdzą, że jesteś dorosły i masz prawo do głosowania.


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 30 czerwca 2014 - 10:30

#66

Ok, źle zrozumiałem - teraz rozumiem o co Ci chodziło.

 

Mimo wszystko nie zmienia to faktu, czy się z tym zgadzasz, czy nie. I tak nic z tym nie zrobisz. Polacy mają to do siebie że lubią narzekać, marudzić a i tak nie mają zamiaru nic robić  z tym żeby było lepiej. Wiele krajów potrafiło się postawić, wstać z fotela, wyjść na miasto i wywołać rewolucję - tylko mówię o prawdziwej rewolucji a nie o burdach na ulicach Warszawy w trakcie obchodów np 11 listopada czy innego święta narodowego.


  • 0

webDeveloper


writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 30 czerwca 2014 - 10:41

#67

I uważasz, że taka rewolucja byłaby w Polsce możliwa? Chciałbyś żeby działo się to samo co na Ukrainie? W dodatku służby specjalne z innych krajów mogą tutaj legalnie zrobić rozpierdol. Wchodzisz w to?

 

Nie potrzebna nam żadna rewolucja tylko kontrrewolucja. Wystarczy odpowiednio zagłosować w najbliższych wyborach.


  • 1

logo-green-dark.png


unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 14 lipca 2014 - 07:37

#68

deklaracja o chęci zrobienia burdelu w Parlamencie Europejskim to był... dowcip. "Polacy są mało inteligentni"

- podkreśla Korwin-Mikke.

http://fakty.interia...iwa_block=facts

 

 

Co Wy teraz na to? Cały czas powtarzałem że politykom się nie wierzy, gdzie są teraz jego obrońcy?


  • 1

webDeveloper


writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 14 lipca 2014 - 19:20

#69
Nie wchodze w ten link bo fakty interia mówi samo za siebie.

Jeśli ktoś nie wiedział ze to jest zart to jest po prostu idiotą.

Wysłane z mojego LG-E400
  • 0

logo-green-dark.png


Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 14 lipca 2014 - 21:08

#70

unbreak, jak Korwin powie coś w TV to rozmówcy to wykorzystują, raz powiedział to w następnych 10 wywiadach pytali o ten burdel, podciągali to pod obrazę dla kobiet, Janusz od początku mówił to żartobliwie ale media zrobiły z tego aferę.

 

Na obronę, sytuacja z Bonim z ostatnich dni:

Korwin-Mikke potwierdził agencji IAR, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia. 

Prezes Kongresu Nowej Prawicy powiedział, że chodziło o sprawę uchwały lustracyjnej z 1992 roku, nakazywała ona szefowi MSW ujawnienie agentów SB i UB między innymi z grona parlamentarzystów.

"Na tej liście znalazł się Michał Boni, wyzwał mnie w telewizji od ostatnich, naobrażał, oświadczył, że trzeba być idiotą, by go posądzać o agenturalność, po czym przyznał się, że jednak był agentem. Nigdy nie raczył mnie przeprosić. Jeżeli człowiek został publicznie obrażony i nie ma innej satysfakcji, to dałem mu w pysk, zgodnie z tym, co zapowiedziałem" - przekonywał prezes KNP.

Jak powiedział Janusz Korwin-Mikke, to była sprawa honorowa. "Nie uderzyłem go, żeby uderzyć, żeby go bolało, tylko było to symboliczne uderzenie, by odebrać mu honor. On w tym momencie powinien wystawić sekundantów, to normalne" - stwierdził eurodeputowany KNP.

Podczas spotkania w ministerstwie powiedziałem posłowi "dzień dobry" posłowi Korwin-Mikkemu, a on uderzył mnie w twarz. To nie jest normalne!! (...) Za różne rzeczy już przepraszałem, z pokorą przyjmuję ataki! Ale jest granica! - napisał Michał Boni.

 

bankier.pl


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 15 lipca 2014 - 08:07

#71

Ale to Wy* wyciągaliście to jako argument. Że trzeba wybrać kogoś kto rozpierdoli UE od środka. Więc ewidentnie jak dla mnie zmieniacie zdanie jak zawieje wiatr.

 

 

* nie pamiętam konkretnie kto, ale ktoś z fanbojów mikke.


Użytkownik unbreak edytował ten post 15 lipca 2014 - 08:08

  • 0

webDeveloper


writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 15 lipca 2014 - 08:37

#72
Wiesz co nie bede ci juz tlumaczyl co to znaczy rozwalic od srodka. Bo ty wszystko bierzesz doslownie. Wspolczuje twojej dziewczynie ("bierz mnie i zrob ze mna co chesz" - wywieziesz ją do lasu, wrocisz sobie do domku i dalej bedziesz na tym internecie glupoty wypisywal?)

A Korwin wyraznie mowil co chce zrobic w PE, ale ty chyba wyłącznie szukasz sesnsacji. Domagał się utworzenia jakiejś tam komisji (? Nie pamietam jak to sie nazywalo) zeby posadzic tych, którzy przejebali grubą kasę, na tak zwane globalne ocieplenie. I przez tych fanatykow globalnego ocieplenia mamy: drozszy wegiel, drozszy gaz, a co za tym idzie drozszy prąd. I juz niedlugo te dobra maja zdrozesz ponownie.

I niestety to globalne ocieplenie jest najwiekszym skandalem na swiecie. Globalne ocieplenie jest naturalne, a czlowiek przyczynia sie do niego w najmniejszym stopniu. Po nim, za kilka set lat przyjdzie globalne oziebienie i tak w kólko. Bo przed wstapieniem do unii tego jeszcze w szkolach uczono. Bo dziwie sie, zeby nagle sie cos zmienilo.

A ci co twierdza, ze poszedl tam po pieniadze to duzo sie nie mylą. Juz od dawna mówił, że bedzie bral pieniadze dla swojej partii. Bo chyba zdajesz sobie sprawe ze kampania reklamowa NIE wygląda tak jak w google adwords? I wiedz ze w najblizszych wyborach wraca kandydowac w Polsce.
A jak na razie pnie sie tylko w góre.

A i info dla ty, którzy wyjezdzaja z Polski bo im źle. Jak będzie dobrze to już nie ważcie sie tu kurwa wracać.

Wysłane z mojego LG-E400
  • 1

logo-green-dark.png


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 15 lipca 2014 - 12:41

#73

KM to pajac nad pajacami :) dziękuję, dobranoc :P


  • 0

writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 15 lipca 2014 - 13:02

#74
KM to pajac nad pajacami :) dziękuję, dobranoc :P


Prosze cie. Nie masz nic sensownego do powiedzenia?
Osoba, która mówi jak jest to pajac. W domu wariatów normalni są uznawani za nienormalnych. W końcu rządzi większość.

Wysłane z mojego LG-E400
  • 1

logo-green-dark.png


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 15 lipca 2014 - 13:46

#75

pewnie :P ten caly korwinn mikke powinien kwejkowi i innym demotom odpalić dolę z hajsu z parlamentu :)

If you know what i mean :)
 


  • 1

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 15 lipca 2014 - 13:57

#76

Problemem Korwina jest to, że jest on bardzo modny, szczególnie w gimnazjach.

 

Jednak zonic, unbreak z sympatii do mnie (wiem, że bardzo mnie lubicie <3) powinniście obejrzeć 2-3 dłuższe filmiki z jego udziałem (najlepiej takie bez udziału innych) gdzie spokojnie wyjaśnia to co ma w planach (i powtarza od kilkudziesięciu lat) a jeszcze lepiej jak obejrzycie filmiki innych z KNP, którzy mówią jak jest i chyba bardziej spójnie niż JKM.

Przemysław Wipler

Artur Dziambor

Młody informatyk, przydałby się ktoś taki na naszym forum :P - Konrad Berkowicz

Jacek Wilk


  • 0

writen

    Stary wyjadacz

  • 458 postów
    • Czas spędzony online: 29d 22h 59m 44s
133
Znakomita!

Napisano 15 lipca 2014 - 16:45

#77
Tak bo wszyscy mysla ze kongres nowej prawicy Janusza Korwin-Mikke to tylko sam Korwin-Mikke.
Tak jakby w tej partii nie bylo nikogo innego.

Wysłane z mojego LG-E400
  • 0

logo-green-dark.png


unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 18 lipca 2014 - 10:01

#78


  • 0

webDeveloper


Saimon

    Nowy użytkownik

  • 21 postów
    • Czas spędzony online: 9h 20m 48s
3
Neutralna
  • LocationKatowice

Napisano 04 kwietnia 2015 - 17:22

#79

Panowie, zbliżają się wybory prezydenckie. Jak tam wasza orientacja polityczna? :lol:


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 04 kwietnia 2015 - 18:50

#80

Sorry, ale nie idę na wybory :) Z aktualnej listy kandydatów, naprawdę nie wiem na kogo miałbym zagłosować.


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych