Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Domena .blog


8 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 13 maja 2016 - 20:46

#1

O domenie .blog mówi się już od dawna. Jednak od kilku dni za sprawą tej strony: https://dotblog.wordpress.com/ mówi się jeszcze więcej. Włodarze Wordpressa nabyli prawda do tej końcówki i już niedługo ma być ona dostępna do nabycia. Na razie zapisać się można do newslettera aby w porę otrzymać powiadomienie. Chętnych zapewne nie będzie brakować :)

PS: Jaką domenę z końcówką .blog wy byście nabyli? :) 


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 13 maja 2016 - 21:30

#2

mój.blog

my.blog

this.blog

we.blog

about.bblog

obstawiłbym jeszcze ze 30 innych, tylko kto mi sypnie kilka tyś. soczyście zielonych ;)

 

ps. lepszy biznes to numeryczne.com
Chińczycy to jednak wariaci.

Pozytywni, ale wciąż wariaci B)


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 15 maja 2016 - 21:55

#3

mój.blog

my.blog

this.blog

we.blog

about.bblog

obstawiłbym jeszcze ze 30 innych, tylko kto mi sypnie kilka tyś. soczyście zielonych ;)

 

ps. lepszy biznes to numeryczne.com
Chińczycy to jednak wariaci.

Pozytywni, ale wciąż wariaci B)

Zycze powodzenia przy rejestracji takich :D Ale cos mniej oczywistego a ciekawego mozna sprobowac.


  • 1

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 15 maja 2016 - 22:59

#4

Zycze powodzenia przy rejestracji takich :D Ale cos mniej oczywistego a ciekawego mozna sprobowac.

Pytałeś jakie byśmy chętnie nabyli, a że po wymienione byłbym gdzieś w okolicy miejsca 3492 w kolejce, to już niefarcik :<

Nawet nieznana jest jeszcze cena w fazie sunrise. A nawet jeśli byłoby to w okolicach 150$, co jest najczęstszą ceną dla nntld w tej fazie, to i tak bez kilku tysiaków się nie obejdzie.

Choć to i tak byłaby niska cena w porównaniu do obecnej .store za tysiala soczyście zielonych, a o .auto nie sposób nawet pisnąć ;)


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 16 maja 2016 - 07:17

#5

Pytałeś jakie byśmy chętnie nabyli, a że po wymienione byłbym gdzieś w okolicy miejsca 3492 w kolejce, to już niefarcik :<

Nawet nieznana jest jeszcze cena w fazie sunrise. A nawet jeśli byłoby to w okolicach 150$, co jest najczęstszą ceną dla nntld w tej fazie, to i tak bez kilku tysiaków się nie obejdzie.

Choć to i tak byłaby niska cena w porównaniu do obecnej .store za tysiala soczyście zielonych, a o .auto nie sposób nawet pisnąć ;)

W sumie racja :) Ale liczyłem na coś bardziej kreatywnego :D Typu kolejnygowniany.blog :D


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 16 maja 2016 - 20:29

#6

W sumie racja :) Ale liczyłem na coś bardziej kreatywnego :D Typu kolejnygowniany.blog :D

cocieobchodziten.blog :P

Wiadomo już nieco więcej: dailyweb.pl/tworca-wordpress-by-kupic-blog-podstawil-figuranta-i-zaplacil-jedyne-20-milionow-dolarow/

Jeśli za darmoszkę dla użytkowników blogów WP, to nie obstawiam że będzie w standardowej cenie ~50$ za nntld na rynku konsumenckim.

Chyba żeby popyt był tak duży, że 20 wyłożonych baniek zwróci się błyskawicznie.

 

Hmm, może zarejestruję ten.blog i będę gonił poddomeny po 5 ziko ^_^


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 16 maja 2016 - 21:02

#7

cocieobchodziten.blog :P

Wiadomo już nieco więcej: dailyweb.pl/tworca-wordpress-by-kupic-blog-podstawil-figuranta-i-zaplacil-jedyne-20-milionow-dolarow/

Jeśli za darmoszkę dla użytkowników blogów WP, to nie obstawiam że będzie w standardowej cenie ~50$ za nntld na rynku konsumenckim.

Chyba żeby popyt był tak duży, że 20 wyłożonych baniek zwróci się błyskawicznie.

 

Hmm, może zarejestruję ten.blog i będę gonił poddomeny po 5 ziko ^_^

Ja mysle, ze bedzie taniej nawet. cos kolo 150PLN. A ten artykul tez czytalem dzisiaj wlasnie.


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 16 maja 2016 - 21:09

#8

Ja mysle, ze bedzie taniej nawet. cos kolo 150PLN. A ten artykul tez czytalem dzisiaj wlasnie.

Dodaj jeszcze marże resellerów, przecież nikt nie będzie za frajer supportował. W szczególności najwięksi rejestratorzy ;)
Strzelałbym w 2-2.5 stówy, przy czym i tak nie wróżę popularności w polsce poza blogami stricte technologicznymi.


  • 0

rebo

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 158 postów
    • Czas spędzony online: 6h 48m 10s
4
Neutralna

Napisano 10 marca 2017 - 16:15

#9

I tak ostatecznie skala zainteresowania takimi domenami będzie mikroskopijna, ale co im zależy tworzyć nowe rozszerzenia?

Ja nie skorzystam, ale wielu innych tak i na tym właśnie kręci się ten cały biznesik domenowy ;-)


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych