Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[POZYCJONOWANIE] Słaba pozycja w google, dlaczego?

google forum słabapozycja pozycjonowanie

9 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
RedGreen

    Nowy użytkownik

  • 1 postów
    • Czas spędzony online: 24m 1s
0
Neutralna
  • LocationŁódź

Napisano 15 listopada 2014 - 14:35

#1

Witam serdecznie wszystkich.

 

od 2 tygodni moje forum istnieje w sieci, powiedzcie mi czy to jest zbyt krótki okres czasu aby forum było dość wysoko w wynikach czy coś jest nie tak. Dodam że wczoraj dodałem sitemape do forum posiada 350 linków z tego od wczoraj zaindeksowało tylko 2. Plik robot.txt nie ma żadnych błędów, więc chyba wszystko jest ok, co waszym zdaniem powoduje słabą pozycję? czy rzeczywiście krótki czas bycia w sieci czy coś innego?.

 

Z góry dzięki za pomoc.


  • 0

Bart

    Stary wyjadacz

  • 276 postów
    • Czas spędzony online: 19d 20h 22m 41s
55
Znakomita!

Napisano 15 listopada 2014 - 18:38

#2

Najpierw:


powiedzcie mi czy to jest zbyt krótki okres czasu aby forum było dość wysoko w wynikach

Nie jest to zbyt krótki okres czasu.

 


Dodam że wczoraj dodałem sitemape do forum posiada 350 linków z tego od wczoraj zaindeksowało tylko 2

Sitemap nie indeksuje się od razu, Google sam wybiera strony warte zaindeksowania. Możesz przyśpieszyć indeksację poprzez pingowanie (poradnik jest tutaj na forum) lub wysyłać pojedyncze linki narzędziem Submit URL Google.

 


co waszym zdaniem powoduje słabą pozycję?

A co robisz by ją podwyższyć?


  • 0

Diego164

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 117 postów
    • Czas spędzony online: 9d 19h 13m 17s
2
Neutralna

Napisano 17 listopada 2014 - 09:35

#3

Jak chcesz to mogę wypozycjonować tobię te forum. Jak coś pisz priv.


  • 0

GTA 5, CS GO, Ovewatch i wiele innych gry do pobrania w bezpiecznej formie w pełnej wersji.

19.08.2014r.


Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 17 listopada 2014 - 23:50

#4

co waszym zdaniem powoduje słabą pozycję?


A co robisz by ją podwyższyć?

 

 

Wałkuje ten sam wątek po wszystkich możliwych forach ;)

Dziw że jeszcze linka tu nie wstawił.

Pewnikiem zapomniał o webtalku, albo jeszcze za wcześnie ;)


  • 1

Jazz SEO

    Nowy użytkownik

  • 10 postów
    • Czas spędzony online: 7h 46m 34s
0
Neutralna

Napisano 09 grudnia 2014 - 14:54

#5

Wałkuje ten sam wątek po wszystkich możliwych forach ;)

Dziw że jeszcze linka tu nie wstawił.

Pewnikiem zapomniał o webtalku, albo jeszcze za wcześnie ;)

A co w tym złego? Może chce mieć pogląd na sytuację z różnych stron. Jakby chciał reklamować forum już dawno wstawiłby link.

 

Co do tematu- niby nie jest to zbyt krótki okres czas, ale jeśli nie ma żadnych linków doprowadzających do forum (a najpewniej nie ma), to nic dziwnego, że i pozycji nie ma. Czasami zdarza się, że Google nagradza nowe strony wysoką pozycją od razu na starcie, ale jeśli nie pojawią sie linki, to serwis i tak poleci w dół.

 

Co do kwestii sitempay i szybkości indeksacji - daj robotowi Google trochę czasu :) Wszystko co trzeba się zaindeksuje na pewno.

 

Jednym słowem - linkuj, linkuj i jeszcze raz linkuj (tylko z umiarem i nie w darmowych SEO katalogach)


  • 0

Rysiek

    Nowy użytkownik

  • 24 postów
    • Czas spędzony online: 3h 8m 26s
1
Neutralna
  • LocationPomorze

Napisano 26 stycznia 2015 - 13:36

#6

2 tygodnie istnienia to bardzo krótki okres. Pozycjonowanie to proces wielomiesięczny który wymaga konsekwencji i cierpliwości.


  • 0

Pasjabiznesu.pl - mój blog o biznesie i prowadzeniu firmy w Polsce.


m0drzew

    Nowy użytkownik

  • 23 postów
    • Czas spędzony online: 7h 48m 25s
3
Neutralna
  • LocationPolska

Napisano 03 lutego 2015 - 05:01

#7

2 tygodnie istnienia to bardzo krótki okres. Pozycjonowanie to proces wielomiesięczny który wymaga konsekwencji i cierpliwości.

to zalezy od budżetu, jakby dodać np. reklamę w TV za set tysięcy pln to blyskawicznie by sie rozkrecilo forum ;-)


  • 0

--

Jakieś takie moje wypociny: słupskie pogaduchy


genju22

    Nowy użytkownik

  • 5 postów
    • Czas spędzony online: 16m 18s
0
Neutralna

Napisano 01 marca 2015 - 13:19

#8

to zalezy od budżetu, jakby dodać np. reklamę w TV za set tysięcy pln to blyskawicznie by sie rozkrecilo forum ;-)

Cześć, Zastanawia mnie fakt czy dobrze wprowadziłem optymalizację na stronę http://sklep.fizjote...zka-siewna.html ? od kilkunastu miesięcy staram się wypozycjonować frazę jednak zamiast w góre to fraza pnie się w dół :  )


  • 0

Zimistrz

    Stary wyjadacz

  • 465 postów
    • Czas spędzony online: 14d 2h 42m 38s
116
Znakomita!

Napisano 05 marca 2015 - 15:09

#9

Cześć, Zastanawia mnie fakt czy dobrze wprowadziłem optymalizację na stronę  od kilkunastu miesięcy staram się wypozycjonować frazę jednak zamiast w góre to fraza pnie się w dół :  )

Odwołania do 34 plików css i prawie drugie tyle js nazywasz optymalizacją ? Przy ukrytym kontenerze z opisem czarnego kminku przestałem się całkowicie dziwić z postępującego spadku.


  • 0

sylwestrus

    Nowy użytkownik

  • 27 postów
    • Czas spędzony online: 7h 25m 32s
3
Neutralna
  • LocationGdańsk

Napisano 13 kwietnia 2015 - 10:24

#10

1.Dobra. To Ci doradzę. Jeżeli w jakikolwiek sposób będziesz chciał sprawdzić stronę pod względem wyników w Google nie używaj do tego swojej wyszukiwarki. Obraz wyników zaśmiecony jest personalizacją, cookisami, historią wyszukiwań, lokalizacją ustawionym językiem itd. itp. Chyba, że przed każdym wyszukaniem robisz całkowity clean przeglądarki. DO przeglądania interesujących wyników polecam impersonal.me. Ustawiasz język lokalizację i sprawdzasz co Ci wyskakuję. 

2. Jeżeli na stronie znajduję się ciekawy tekst lub strona ma duży autorytet (czyt. PR tak jeszcze się liczy i będzie liczyć) to strona powinna się zaindeksować w trybie natychmiastowy. Nawet dla nowych stron nigdy nie przekroczyło mi to dnia. Nie mówię tu o wynikach w Googlu tylko samej indeksacji. Na GWT nie patrz bo to ma 3-4 dniowe opóźnienie.

3. Możesz popingować ale daję to marne wyniki. Lepiej po prostu podlinkuj. ;)

4. Jeżeli intersesuję Cię ilość zaindeksowanych stron polecam w Google wpisać site:"adrestwojejstrony" i enter.

5. Bez adresu forum nic więcej nie wymyślę.


  • 0

Nowe i rozwijające się forum seo. Administratorzy poszukiwani.






Podone tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: google, forum, słabapozycja, pozycjonowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych