Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak zxamlować projekt graficzny?


2 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
przemoo83

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 316 postów
    • Czas spędzony online: 24d 21h 32m 26s
46
Bardzo dobra

Napisano 29 września 2015 - 10:56

#1

Mam do pocięcia i zakodowania projekt graficzny z tym, ze nie do html-a ale do xamla bo muszę to zrobic w Blendzie. I pytanie brzmi: czy można przyjąć, że zasada jest taka sama jak w cięciu pod HTML? Czyli po prostu tnę to na kawałki i co się da to robię wbudowanymi stylami a co się nie da zastępuję pociętymi grafikami? XAMLa znam dość pobieżnie i nie wiem czy stosowanie takie samej filozofii jak w web developmencie się sprawdzi przy .NET-owych aplikacjach.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 29 września 2015 - 12:01

#2

Mam do pocięcia i zakodowania projekt graficzny z tym, ze nie do html-a ale do xamla bo muszę to zrobic w Blendzie. I pytanie brzmi: czy można przyjąć, że zasada jest taka sama jak w cięciu pod HTML? Czyli po prostu tnę to na kawałki i co się da to robię wbudowanymi stylami a co się nie da zastępuję pociętymi grafikami? XAMLa znam dość pobieżnie i nie wiem czy stosowanie takie samej filozofii jak w web developmencie się sprawdzi przy .NET-owych aplikacjach.

Kojarzy mi się, że tak. Kiedyś coś w VisualStudio w xaml robiłem własnie, jakiś front, ale to wieki temu.

Tu jest coś na ten temat: http://www.kudzuworl...0061231.no.aspx

PS: nie czytalem tego :)


  • 2

przemoo83

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 316 postów
    • Czas spędzony online: 24d 21h 32m 26s
46
Bardzo dobra

Napisano 29 września 2015 - 12:17

#3

Dzięki za link. Dobrze objaśnia ograniczenia xaml-a, których jest więcej niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Na szczęście w moim projekcie nie będzie typowego 'cięcia' bo okazało się, że mam do tego specjalny zestaw styli, który muszę tylko trochę rozbudować.


  • 0





Podone tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych