Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Jaki darmowy CMS pod sklep internetowy?

sklep sklep internetowy cms silnik darmowy

15 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
light

    Użytkownik

  • 71 postów
    • :
9
Neutralna

Napisano 10 sierpnia 2013 - 22:12

#1

Szukam dobrego, lekkiego i przede wszystkim bezpiecznego CMS pod sklep internetowy. Zależy mi na tym aby nie było problemów z integracją z polskimi operatorami płatności.


  • 0

Quaniq
19
Dobra
  • LocationKatowice

Napisano 11 sierpnia 2013 - 20:07

#2

Możesz spróbować przy pomocy: Joomla! + Virtuemart http://virtuemart.pl/


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 12 sierpnia 2013 - 16:10

#3

Obiło mi się o uszy, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest http://demo.nopcommerce.com/. Sam natomiast nie korzystałem i nic więcej nie mogę powiedzieć :) Warto poczytać na ten temat.


  • 0

light

    Użytkownik

  • 71 postów
    • :
9
Neutralna

Napisano 03 listopada 2013 - 12:51

#4

Chciałbym odświeżyć ten temat. Z tym, że silnik nie musi być darmowy. Interesuje mnie coś z wyższej półki. Najlepiej żeby płatność była jednorazowa.


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 04 listopada 2013 - 12:41

#5

Z darmowych:

prestashop

 

Z płatnych:

http://www.i-sklep.pl/

 

Obra sprawdzone, oba polecam.


  • 0

webDeveloper


light

    Użytkownik

  • 71 postów
    • :
9
Neutralna

Napisano 06 listopada 2013 - 11:09

#6

Z darmowych:

prestashop

 

Z płatnych:

http://www.i-sklep.pl/

 

Obra sprawdzone, oba polecam.

Twoim zdaniem dla początkującej dziełalności wystarczy prestashop? 


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 06 listopada 2013 - 16:55

#7

Zdecydowanie. Jest to na prawdę dobre i proste narzędzie :)


  • 0

webDeveloper


konrad.walenty
1
Neutralna
  • LocationPL

Napisano 08 listopada 2013 - 10:17

#8

Zdecydowanie - presta. Tym bardziej, że do tego skryptu jest bardzo dobre forum i generalnie można tam dopisać wszystko stosunkowo tanim kosztem. 


  • 0

mariuszos
-4
Neutralna

Napisano 09 listopada 2013 - 20:20

#9

Ja z kolei mogę zaproponować albo Prestashop albo też Wordpress z WooCommerce. To drugie rozwiązanie jest lepsze, jeśli szukasz taniej rozbudowy sklepu. Doskonale wiemy że gotowych rozwiązań dla Wordpress czy dedykowanych skórek i pluginów dla WooCommerce jest sporo.


  • 0

Pozdrawiam, Mariusz Kołacz / Specjalista do spraw SEO
Optymalizacja www, audyty seo, budowa strategii e-marketingowych dla firm
Więcej informacji o mnie znajdziesz na http://techformator....zycjoner-stron/


janko

    Nowy użytkownik

  • janko - forum webmasterskie, forum komputerowe
  • 26 postów
    • Czas spędzony online: 11m 30s
-2
Neutralna

Napisano 24 marca 2014 - 11:31

#10

Jest kilka interesujących rozwiązań. Znam wiele przypadków - że ludzie decydują się na te darmowe rozwiązania - a gdy biznes się rozwija to jest spory problem gdy trzeba się przenieść na coś profesjonalnego.

A często wybieranym rozwiązaniem jest 2ClickShop. Nie tylko umożliwia prowadzenie e-handlu ale również zarządza zamówieniami (status wysyłki, kurierzy, poczta), płatnościami (płatności elektroniczne), stanami magazynowymi, sklepami stacjonarnymi czy aukacjami i porównywarkami. Ponad to działa w technologii RWD - czyli dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia wyświetlającego - tableta, smartfona czy netbooka. Ma już ponad 2 tys wdrożeń. Tutaj animacja prezentująca możliwości: http://www.2click.pl.../animacja-1.gif


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 24 marca 2014 - 12:09

#11

1. 'działanie w technologii RWD' nie zależy do silnika strony, tylko od templatki, czyli w każdym silniku strony można zrobić RWD.

2. Presta również ma możliwość zarządzanie zamówieniami (co to za sklep w którym tego nie można :D ), płatnościami (no ba!), etc. etc. Wymieniłeś akurat te rzeczy które ma każdy skrypt (albo przynajmniej ma plugina do tego).

3. Z tego co widzę to ten 2ClickShop hostuje sklepy, można w ogóle wziąć od nich skrypt i samemu sobie to postawić? Jeżeli chodzi o płatne to polecam i-sklep.pl - mają kilku, jak nie kilkunastoletnie doświadczenie, współpracowałem z nimi i na prawdę są dobrzy.


  • 0

webDeveloper


NeoAF

    Nowy użytkownik

  • 9 postów
    • :
-1
Neutralna

Napisano 24 marca 2014 - 15:10

#12

Tylko i wyłącznie presta :)


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 24 marca 2014 - 16:38

#13

A z płatnych korzystał ktoś z istore.pl? Spotkałem ostatnio na targach śliczną panią, która mnie przekonywała do świetności ich usług ;) Ceny mają przyzwoite. Chwalili się też ostatnio jakąś demo templatką z RWD (mówili o tym jak o czymś innowacyjnym ;)


  • 0

unbreak

    WT Elite

  • 1 937 postów
    • Czas spędzony online: 27d 8h 43m 36s
506
Znakomita!
  • Location/home/unbreak

Napisano 24 marca 2014 - 16:46

#14

Z tego co pamiętam to istore tylko i wyłącznie hostuje sklepy u siebie i nie daje Ci skryptu żebyś mógł z nim robić co chcesz. Chyba że się coś zmieniło :)


  • 0

webDeveloper


zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 24 marca 2014 - 17:29

#15

Z tego co pamiętam to istore tylko i wyłącznie hostuje sklepy u siebie i nie daje Ci skryptu żebyś mógł z nim robić co chcesz. Chyba że się coś zmieniło :)

No mówili coś o hostingu, ale myślałem, że to tylko opcja.


  • 0

janko

    Nowy użytkownik

  • janko - forum webmasterskie, forum komputerowe
  • 26 postów
    • Czas spędzony online: 11m 30s
-2
Neutralna

Napisano 25 marca 2014 - 12:03

#16

1. 'działanie w technologii RWD' nie zależy do silnika strony, tylko od templatki, czyli w każdym silniku strony można zrobić RWD.

2. Presta również ma możliwość zarządzanie zamówieniami (co to za sklep w którym tego nie można :D ), płatnościami (no ba!), etc. etc. Wymieniłeś akurat te rzeczy które ma każdy skrypt (albo przynajmniej ma plugina do tego).

3. Z tego co widzę to ten 2ClickShop hostuje sklepy, można w ogóle wziąć od nich skrypt i samemu sobie to postawić? Jeżeli chodzi o płatne to polecam i-sklep.pl - mają kilku, jak nie kilkunastoletnie doświadczenie, współpracowałem z nimi i na prawdę są dobrzy.

 

1. Zgadza się - ale presta domyślnie tego nie ma - a implementacja nie jest tanią rzeczą.

2. No ma - ale z doświadczenia wiem, że zawodność tego typu rzeczy na darmowych skryptach jest całkiem duża. Co do funkcjonalności to wymieniłem tylko kilka - pod tym gifem znajdziesz pełen opis:

animacja-1.gif

 

A tak wygląda przykładowy e-sklep oprarty na tym skrypcie:

http://www.black-lashes.pl/

3. Myślę, że można zainstalować na własnym hostingu - dla pewności napisz do nich i zapytaj


  • 0





Podone tematy Collapse


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep, sklep internetowy, cms, silnik, darmowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych