Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Komputer z Windows 8 wolno się uruchamia

komputer windows 8 wolno uruchamia msi wind laptop

Najlepsza odpowiedź zonic, 21 kwietnia 2013 - 09:43

Jeśli to Win8, to wpisz w jego wyszukiwarce msconfig i daj enter. Potem zakładka Uruchamianie.
Ten sam efekt możesz uzyskać klikając prawym na pasku windowsowym i wybierając Menadżer zadań i zakładka Uruchamianie.

Z listy procesów tworzonych wraz ze startem systemu usuń wszystkie zbędne o wysokim priorytecie. Pozostaw tam tylko te systemowe i antywirusa.

Dodatkowo programem CCleaner wyczyść rejestr i błędy systemu. Można go pobrać tutaj: http://sh.st/rza8

Daj znać czy pomogło.

Przejdź do postu


2 odpowiedzi w tym temacie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
light

    Użytkownik

  • 71 postów
    • :
9
Neutralna

Napisano 21 kwietnia 2013 - 00:18

#1

Mam problem ze swoim laptopem MSI Wind U250. Od jakiegoś czasu Windows 8 strasznie długo się ładuje. Trwa to nawet kilka minut. Po wyborze profilu i wpisaniu hasła mam czarny ekran przez 2-3 minuty, a potem mozolnie pojawia się pulpit.

Jakieś rady? Wirusów nie mam.


  • 0

zonic

    WT Elite

  • 2 911 postów
    • Czas spędzony online: 134d 2h 28m 23s
472
Znakomita!
  • LocationToruń

Napisano 21 kwietnia 2013 - 09:43   Najlepsza odpowiedź

#2

Jeśli to Win8, to wpisz w jego wyszukiwarce msconfig i daj enter. Potem zakładka Uruchamianie.
Ten sam efekt możesz uzyskać klikając prawym na pasku windowsowym i wybierając Menadżer zadań i zakładka Uruchamianie.

Z listy procesów tworzonych wraz ze startem systemu usuń wszystkie zbędne o wysokim priorytecie. Pozostaw tam tylko te systemowe i antywirusa.

Dodatkowo programem CCleaner wyczyść rejestr i błędy systemu. Można go pobrać tutaj: http://sh.st/rza8

Daj znać czy pomogło.


  • 1

programer

    Stary wyjadacz

  • PipPipPip
  • 135 postów
    • Czas spędzony online: 51m 31s
40
Bardzo dobra

Napisano 21 kwietnia 2013 - 11:29

#3

Do tego polecam jeszcze defragmentacje dysku.


  • 1





Podone tematy Collapse


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer, windows 8, wolno uruchamia, msi, wind, laptop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych